Natalie Imbruglia vystoupí v Čechách! Můžete se těšit na největší hity i poslední desku.

Natalie Imbruglia vystoupí v Čechách! Můžete se těšit na největší hity i poslední desku.

Natalie Imbruglia vystoupí v Čechách! Můžete se těšit na největší hity i poslední desku.

Natalie Imbruglia, australská zpěvačka, skladatelka, herečka a modelka vystoupí na konci listopadu v České republice. Písně ze své poslední desky Male i starší hity zazpívá nejprve 29. listopadu v brněnském Semilassu, o den později pak v pražském SaSaZu.

Zpěvačka o sobě dala naposledy vědět albem Male (2015), které je složeno z cover verzí původně čistě mužských singlů. To, co by se po šesti letech čekání na novou desku zdálo jako málo nápadité, je ve skutečnosti velice citlivě sestavené a v mnoha ohledech překvapivé album, které ocenili posluchači i recenzenti. Ti vyzdvihovali zejména ženskou jemnost, eleganci a nadhled, se kterým Imbruglia podává své akustické verze např. Instant Crush od Daft Punk, Cannonball od Damiena Rice, Friday I´m in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga.

Nejen své poslední album přijede zpěvačka představit svým fanouškům na konci listopadu. Dojde i na její největší hity z konce 90. let a prvního desetiletí nového milénia. Brněnskému publiku se představí v kulturním centru Semilasso, kde zahraje od osmi hodin 29. listopadu. Ve stejný čas o den později vystoupí v pražském SaSaZu. Vstupenky jsou v prodeji na webu predprodej.cz.

Zpěvačku, která se koncem 90. let proslavila hitem Torn, znají fanoušci i díky písním jako Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression nebo Shiver. Po úspěchu se singlem Torn prodala Natalie sedm milionů kusů svého debutového alba Left of the Middle a skladba má na YouTube dosud bezmála 110 milionů zhlédnutí. 

Natalie Imbruglia vydala pět řadových alb a jednu výběrovku singlů. Je známá svou pracovitostí a angažmá v několika uměleckých oblastech. V mládí nastartovala hereckou kariéru v populárním seriálu Neighbours, později hrála i v několika filmech (např. Johnny English a Underdogs). Díky své kráse se stala hlavní tváří známé kosmetické značky. Vedle umění se ale věnuje i charitativním projektům, je označovaná za aktivní filantropku.

Natalie Imbruglia LIVE

29. 11. 2017, Brno, Semilasso, 20:00

30. 11. 2017, Praha, SaSaZu, 20:00

 

Vstupenky: http://bit.ly/2vIy5xq

Web: http://www.natalieimbruglia.com/

 

Videoklipy:

Torn: https://youtu.be/VV1XWJN3nJo

Wrong Impression: https://youtu.be/3Vt0d9YlTC4

Shiver: https://youtu.be/ZwAd_ag9Q0E

That Day: https://youtu.be/1e2_MvwLTI8

Instant Crush: https://youtu.be/nkBxRHvdvXM