Natalie Imbruglia dnes přijede do Prahy

Natalie Imbruglia dnes přijede do Prahy

Natalie Imbruglia dnes přijede do Prahy

Natalie Imbruglia dnes přijíždí do Čech.

Ve čtvrtek vystoupí v SaSaZu. Jaké má požadavky?

Natalie Imbruglia, australská zpěvačka, skladatelka, herečka a modelka vystoupí už zítra v pražském SaSaZu. Dnes dorazí do Čech z Trenčína, kde koncertovala v úterý. Kráska, která se ubytuje v Karlíně, touží po procházce předvánoční Prahou a na pořadatele koncertu má skromné požadavky.

Australská zpěvačka, která už zítra představí naživo českému publiku svou poslední desku Male, složenou z cover verzí původně čistě mužských singlů, zazpívá jistě i své největší hity, jako je Torn, Wrong Impression nebo Shiver. Potom co včera odehrála koncert pro slovenské publikum v Trenčíně, přesouvá se dnes do Prahy. Imbruglia i celá její doprovodná skupina se ubytují v Karlíně, v plánu pak mají prohlídku centra města.


Čtvrteční den Imbruglia zřejmě stráví přípravou na večerní vystoupení, čeká ji zvuková zkouška v SaSaZu. Koncert začíná v osm hodin.

Pořadatelé, zvyklí na výstřelky hvězd světových rozměrů, byli příjemně překvapeni skromnými požadavky zpěvačky i její skupiny. Zatímco některé kapely si vymýšlejí podrobné seznamy pokrmů i nápojů, které často pořadatelé musí složitě shánět, Imbruglia si potrpí spíše na klid před vystoupením ve vlastní šatně a čaj z čerstvého zázvoru s citrónem. K večeři po koncertu si celá skupina přeje převážně ryby a je vidět, že si velmi potrpí na zdravou výživu. Desetičlenný tým, který zpěvačku doprovází si pak přeje mít v šatně připravenou jednu lahev vodky, velký večírek se tedy pak zřejmě nechystá, nebo se všichni chtějí přesunout opět do centra Prahy.


Natalie Imbruglia vydala pět řadových alb a jednu výběrovku singlů. Je známá svou pracovitostí a angažmá v několika uměleckých oblastech. V mládí nastartovala hereckou kariéru v populárním seriálu Neighbours, později hrála i v několika filmech (např. Johnny English a Underdogs). Díky své kráse se stala hlavní tváří známé kosmetické značky. Vedle umění se ale věnuje i charitativním projektům, je označovaná za aktivní filantropku.