Naše redakce se zamilovala. Může za to TEEKANNE Ginger & Curcuma

Naše redakce se zamilovala. Může za to TEEKANNE Ginger & Curcuma

Naše redakce se zamilovala. Může za to TEEKANNE Ginger & Curcuma

Milé čtenářky a čtenáři,

            čas od času v redakci testujeme nové produkty, a protože  v této době je potřeba se zahřát, vybrali jsme k otestování několik druhů čaje. Ne, že by ostatní nebyly chutné, ovšem tomuto čaji se nevyrovnaly. Proto vám předkládáme informace a - jestli se pro jeho ochutnání také rozhodnete, napište nám svůj názor. Anebo rovnou malý příběh okamžiku. Něco o tom, za jakých okolností jste svůj šálek popíjeli, jestli sami nebo s rodinou, partnerem... Doma či na chalupě, nebo jste ho přivezli na návštěvu a tam ho popíjeli společně... Tři z vás obdrží jako pozornost pěknou knihu vydavatelství Grada. Kniha a čaj je přece ideální kombinace na dlouhé zimní večery...

TEEKANNE Ginger & Curcuma: Zlatý dotek orientu plný zdraví

Trápí vás tmavé zimní dny a nedostatek slunce? Minimum slunečních paprsků má negativní vliv na naši psychiku a zkřehlá imunita navíc neustále bojuje s okolními viry a bakteriemi. Proto TEEKANNE vyrazilo do boje proti zachmuřeným dnům a přináší hřejivý dotek slunce v exotickém čaji TEEKANNE Ginger & Curcuma.

Výjimečné účinky kurkumového čaje zná i dálná východní medicína a nyní si tento orientální zázrak můžete vychutnat i uprostřed středoevropské zimy. Kurkuma si pro svou nezaměnitelnou zářivou barvu získala přezdívku indický šafrán a její hlavní složka – kurkumin – zase obdiv vědců, kteří ověřili širokou škálu jejích pozitivních účinků na lidské zdraví.

Pikantní zázvor a jemu příbuzná kurkuma jsou totiž mistři v boji proti zánětům, vydatně podporují imunitní systém a navíc patří mezi výborné antioxidanty, které podporují správnou činnost mozku. Výrazná zázvorová chuť zase umí povzbudit mysl, rozproudit energii po celém těle a zářivá zlatavá kurkuma rozjasní den jako hřejivý sluneční paprsek. Zažeňte své zimní splíny a dopřejte si šálek čaje TEEKANNE Ginger&Curcuma, východní elixír zdraví a vitality. Nejlépe chutná s medem a citronem.

 


TEEKANNE Ginger & Curcumaje k dostání za cenu 48,90,-

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.