NÁKUPY S VIP s limitovanou edicí

NÁKUPY S VIP s limitovanou edicí

NÁKUPY S VIP s limitovanou edicí

Slavné tváře na nákupech

Zpěvačka Markéta Jakšlová Plecháčová z dua Verona, modelka Romana Pavelková a moderátorka Tereza Janatová ukázaly děti. Herečka Petra Vraspírová, Ivana Jirešová, Petra Nesvačilová, Nikol Moravcová či Eva Decastelo zase lásku k rituálům. Nákupy patří mezi oblíbené činnosti všech žen, ať už jsou slavné či nikoli. Pokud se však otevírá obchod či uvádí nová kolekce, nesmí u toho chybět nejen krásné ženy, ale i slavné tváře. Značka Rituals uvedla na trh novou letní limitovanou edici, ke které oslovili světoznámou street artistku MadC, která umí vyjádřit své pocity a vášně. Při vytváření obrazu bylo téma jasné: "Express your soul" / "Odhal svou duši." 

"Vůně je spojením osvěžující verbeny s květinovo-citrusovou vůní petitgrain (pomerančovníku), díky které získáte svěží letní náladu. Vaše pokožka bude v létě zdravá díky tělovému peelingu. Je nezbytné hydratovat pokožku po dni stráveném na pláži, proto jsme v kolekci nezapomněli na sprchový olej a sprchovou pěnu. Po koupeli použijte tělový krém k hydrataci pokožky a díky obsaženým třpytkám zářivému vzhledu a zvýraznění opálení. Osvěžující tělový sprej dodá vám i vaší pokožce správný letní pocit," řekla slavná street artistka, která si limitku velmi oblíbila.

Aby i váš domov získal pozitivní letní energii, jsou součástí letní edice také vonné tyčinky do domácnosti. Novým produktem je ledový čaj bez cukru. "Podle vůně jsem malovala úplně poprvé. Díky kolekci Express your soul se celé moje studio se ponořilo do osvěžující letní vůně. Jsem velmi spokojená s kolekcí i obrazem a samozřejmě s přenesením mého díla na jednotlivé produkty. V kolekci je zachyceno obojí – moje umění a nová kolekce Rituals Express your soul,“ řekla MadC.

A co na novou limitovanou edici řekly slavné tváře?
"Já jsem nadšená. Mám moc ráda tento druh vůně. Pokud bych měla říci něco o tom, jakou kolekci mám od značky Rituals ráda, tak je to Ayurveda," řekla Nikol Moravcová, která se kosmetikou zabývá už řadu let. "Mám ráda sport, cestování, jídlo, oblečení, ale i kosmetiku. Proto jsem si s kamarádkami založila blog, kde radíme dívkám, co na sebe, nebo jak použít určitou kosmetiku. Jde o takový koníček, který se stal už i docela dost výdělečnou prací," přiznala herečka.

"Já mám ráda přirozenost, s tím souvisí i druh kosmetiky, kterou ráda používám. Rituals je krásná značka, nejvíce si kupuji svíčky, difuzéry či jejich vyhlášeno pěnu na mytí. Nejraději si kupuji Dao. Jinak nepatřím zrovna k ženám, které musí každý den chodit do salonu či ke kadeřníkovi. Vlasy si dokonce zastřihuji doma sama. Nevidím v tom žádný problém," prozradila na sebe herečka a režisérka Petra Nesvačilová, která díky dokumentu Helena byla nominována na Českého lva.

Zato zpěvačka Markéta Jakšlová Plecháčová z dua Verona, se v posledních měsících moc do nakupování nehrne. Přesto si akci tentokrát nenechala ujít a vzala sebou i svého prvorozeného syna Maxe. "My do společnosti vůbec nechodíme, je to dnes výjimka. Moc ráda jsem vyrazila do dění společenského ruchu. Na druhou stranu si myslím, že máme zase na čas vystaráno," přiznala spokojená maminka, která prý o sebe ráda pečuje i po porodu, ovšem není na to už tolik času.

Zato modelka Romana Pavelková si už čas na sebe dokáže víc vyhradit a o sebe začala krátce po porodu pečovat. "Musím říct, že kila šla opravdu rychle dolu. Na druhou stranu ne všechno jde tak lehce. Chodím na procedury a cvičím, jinak bych se do formy tak snadno nedostala" řekla Romana, která na uvedení nové limitované edice Rituals vzala i svého syna, který se jmenuje také Max.
 

Moderátorka Tereza Janatová si prý moc na běhání po nákupech či salonech v poslední době nepotrpí a každou volnou chvilku raději tráví se svou dcerou Emilkou. "Manžel je teď ten, který chodí do práce, a já si užívám mateřské dovolené. Emila je moc hodná holčička a já si s ní chci užít každý okamžik. Chůvy nemám, ani je zatím neplánuji. Pokud mám práci či si potřebuji něco vyřídit, domluvím se s manželem," přiznala Tereza, která by si ráda k Emilce pořídila ještě jednoho potomka.

Herečka Petra Vraspírová zatím vlastní děti neopečovává, ale s dětmi má své zkušenosti. "Roman má dvě své děti, takže jsem ráda, že s nimi mohu být i já. Na vlastní potomky se těším určitě, ale zatím to není na programu dne," přiznala Petra, která se kvůli své lásce přestěhovala z Plzně do Prahy.

Po rozchodu se svým partnerem musí řešit střídavou péči o dceru Sofii herečka Ivana Jirešová, která si čas bez dcery krátí prací. "Jsem v poslední době hodně vytížená. Pokud mám volno, jdu na jógu," řekla.
 
Jako jedna z mála žen, které už mají děti větší, je herečka a moderátorka Eva Decastelo. Ta dokonce syna i dceru zapojila do pracovního procesu. "Zuzanka i Míša už od malička byly na různých natáčení, takže si jich všiml štáb a děti díky castingu dostaly možnost, natáčet reklamy. Potom to k natáčení filmů už byl jen krůček," prozradila Eva, která se v poslední době věnuje hodně herectví. To je pro ni prý hlavně koníček.

To moderátorka Kristina Kloubková a Iveta Lutovská prozatím nechávají své potomky doma a berou je do společnosti jen výjimečně. "Myslím si, že ani jedna nechceme své děti zbytečně zatahovat to tohoto světa. Někdy se stane, že je vezmeme sebou, ale většinou jim chceme ponechat ten jejich dětský svět," přiznaly obě.

Všechny krásky si nákupy v obchodním centru Arkády Pankrác užily a v obchodě Rituals.

Sprchová pěna: Express your soul Foaming shower gel – 235 Kč
Tělový krém: Express your soul Shimmer body cream – 495 Kč
Sprchový olej: Express your soul Shower oil – 250 Kč
Tělový scrub: Express your soul Body scrub – 570 Kč
Lehký parfém na tělo a tkaniny: Express your soul Bed & body mist – 480 Kč
Vonné tyčinky: Express your soul Fragrance sticks – 695 Kč
Ledový čaj: Express your soul Ice Tea – 160 Kč