NadraIN Forte místo plastiky prsou! Funguje to?

NadraIN Forte místo plastiky prsou! Funguje to?

NadraIN Forte místo plastiky prsou! Funguje to?
Přemýšleli jste někdy nad tím, co stojí za super vzhledem Dominiky Myslivcové? Teď nemyslíme kabelky, ani nic z jejího šatníku, ale parádní postavičku a prsa. To první je vydřené ve fitku. A pokud jde o ňadra, zásah plastické chirurgie v tom nehledejte. 

Dominika Myslivcová s chutí předvádí nejen sebe, ale i produkty značek, které jí za to platí. Čas od času se ovšem stane, že některému takovému výrobku sama propadne. Jako například po vyzkoušení si produktu NadraIN Forte, který jí k vyzkoušení nabídla společnost dodávající tento potravinový doplněk na český trh. Už po několika tabletkách Dominika zjistila, že to opravdu funguje. „Kdyby někdo říkal předtím, než jsem NadraIN Forte vyzkoušela, tvrdil, že se mi prsa zvětší, nevěřila bych. Vždyť víte, kolik podobných "zázraků" se u nás prodává... O to víc jsem nadšená, že se mi do ruky dostal takový, který opravdu funguje!“, usmívá se Myslivcová. 

 

Zatímco spousta hereček či modelek řeší svá prsa razantním zákrokem, resp. jim k dokonalosti pomůže plastický chirurg, nebo o velikosti svých ňader lžou a vycpávají si je vším možným, česká Barbie na to šla jinak. A jak je vidět, vyplatilo se. Schválně se mrkněte na její Instagram, jak je na tom dnes s velikostí. A podívejte se na fotky třeba půl roku zpátky. Rozdíl je patrný na první pohled!