Naďa Válová představuje nový singl a klip

Naďa Válová představuje nový singl a klip

Naďa Válová představuje nový singl a klip

Naďa Válová představuje v Den válečných veteránů nový singl a klip Snad vrátí se brzy

Naďa Válová přichází v Den válečných veteránů 11. listopadu s novinkou Snad vrátí se brzy. Singl a klip vydává v tento významný den zcela záměrně. Chce vyjádřit úctu a podpořit vzpomínku na padlé vojáky, veterány a vzpomenout i na jejich rodinyNaďa Válová vysvětluje: „Emoce velkých písní a silných textů jsou pro mě stejně tak důležité, jako život sám. Život s rodinou a přáteli. Život plynoucí beze strachu z jakéhokoli nebezpečí. Takový život je možný jen bez válek a jejích dopadů. A proto s úctou a poděkováním českým vojákům za pocit bezpečí vznikla tato píseň ve spolupráci s Ústřední hudbou Armády České republiky, mou kapelou a člověkem v mém profesním životě nejdůležitějším, manažerem Pavlem Filandrem.“Nová skladba v repertoáru Nadi Válové se zrodila jako poděkování armádě, vojákům, jejich rodinám a obranným a ochranným složkám naší země. Píseň vznikla ve spolupráci s Ústřední hudbou armády České republiky. Hudbu složil izraelský skladatel Tomer Adaddi a český text napsal Vlady Gryc. Spojením silného hlasu Nadi Válové, bezmála osmdesáti členů dechového orchestru ÚH AČR a procítěného textu vznikla skladba, která má veřejnosti přiblížit důležitost armády.

Hlavní dirigent Ústřední hudby armády ČR pplk. Jaroslav Šíp dodává: „Spolupráce s Naďou Válovou byla pro orchestr radostnou událostí, kdy jsme si rozuměli umělecky i lidsky.
Věřím, že si skladba Snad vrátí se brzy najde místo v srdcích posluchačů. Mám naději, že poselství, které jsme i díky skvělému textu nahráli, určitě povede k zamyšlení. Blíží se Den válečných veteránů a chtěli bychom tento hudební dárek věnovat rodinám, jejichž blízcí v této nelehké době čelí různým výzvám.“Den válečných veteránů se slaví celosvětově 11. listopadu. Vyjadřuje úctu a vzpomínku na bývalé a padlé vojáky a bojovníky. Zpěvačka Naďa Válová připomíná tento den skladbou a klipem Snad vrátí se brzy.
V klipu byly, kromě jiného, použity záběry, které poskytlo Ministerstvo obrany z výcviku a příprav armádních složek. Další materiál s Naďou Válovou vznikl v krásných,
podzimem zbarvených Brdských lesích ve Středočeském kraji.

Letos zpěvačka plánovala společné koncertnímu turné s pěveckou legendou Bárou Basikovou. Basiková byla producentkou prvního alba Válové. Vyšlo pod názvem Černá a skládá se z písní Michala Horáčka a Petra Hapky, se kterými navázala spolupráci již na CD Ohrožený druh v roce 2008.