Nabídka příběhu a receptů od Vaříme s Vendy!

Nabídka příběhu a receptů od Vaříme s Vendy!

Nabídka příběhu a receptů od Vaříme s Vendy!

KDYŽ SE VÁŠ KONÍČEK NA MATEŘSKÉ ZMĚNÍ VE VAŠI VLASTNÍ CESTU. OBLÍBENÁ BLOGERKA, MODERÁTORKA A KUCHAŘKA VENDULA ŠPETLÍKOVÁ.

Vendy se pro své fanoušky stala jejich osobní kuchařkou, rádkyní, pomocnicí a osobností, kterou obdivují, ztotožňují se s ní a s jejím přístupem k životu a rádi se nechají inspirovat jejím vařením a pečením.

Vendy, jak ji všichni oslovují, za svou kariéru ušla již dlouhou cestou, která ji přinesla nejen známost mezi českými hospodyňkami, ale také všechny inspiruje úžasnými českými pokrmy a radami, jak na ně.

 

Vendy je se svým přístupem v dnešní době ojedinělá. Je to normální mladá maminka dvou dětí, která ráda vaří a peče. Navíc šla svou vlastní cestou, takže vaří jednoduše, z dobře dostupných surovin a nejvíce klasická česká jídla. Všechny fotografie receptů fotí sama ihned po jejich uvaření či upečení, takže pokrmy na fotkách vypadají tak, jako ve skutečnosti, a to hospodyňky oceňují.

V současné době se může Vendy pochlubit svým vlastním blogem, který generuje návštěvnost okolo 40 tisíc fanoušků měsíčně, facebookovými stránkami Vaříme s Vendy!, kde každý z receptů má minimální dosah okolo 10 tisíc fanoušků, a také spoluprací s různými portály, které ji její návštěvnost ještě zvyšují. Vendy je osobnost, která dnes oslovuje přes 100 tisíc čtenářů.

 

Její současná aktivita je úzce propojena s českými výrobci, kterým pomáhá s propagací jejich kvalitních produktů, které sama vyzkoušela a může je dále doporučovat. Také neustále hledá nové firmy, které jsou v českých rukách a které stojí za to doporučit. To je vždy spojeno i s osobní návštěvou, aby se přesvědčila o kvalitě výroby a vedení firmy a hlavně pak sama jednotlivé produkty vyzkouší ve svých receptech.

 

Vendy již vydala svou vlastní tištěnou kuchařku Vaříme s Vendy!, která se s úspěchem prodává ve většině našich knihkupectví, na internetu, ale i v Globusu. Stará se o svůj portál a stránky na sociálních sítích, a také připravuje vlastní pořad, který má již dnes natočen pilotní díl a hotový scénář. Nyní hledá televizi, která ocení nejen koncept pořadu, ale i partnery z řad českých firem, které za Vendy stojí.

 

Pro Vendy je ale nejdůležitější v této její cestě rodina. Nejen, že ji pomáhá a podporuje, ale bez jejich pomoci by dnes svou cestou jít nemohla. A to se týká i fanoušků, kteří jí nejen podporují, ale také milují její recepty a pomoc při jejich vaření a pečení.

Sledujte i nadále příběh Vendy, sousedky od vedle, která chce ostatním ukázat, že české firmy a jejich výrobky mají v naší domácnosti své místo, a že vařit a péct se dá kvalitně, z dostupných surovin, a po česku!

Více o Vendy na: www.varimesvendy.cz, www.facebook.com/varimesvendy.cz