Na zahradu s prvními jarními paprsky

Na zahradu s prvními jarními paprsky

Na zahradu s prvními jarními paprsky

Na zahradu s prvními jarními paprsky

Praha, 20. 3. 2019 – Také už nedočkavě vyhlížíte první jarní paprsky a s nimi i chvilky, kdy vyrazíte ven na zahrádku a užijete si hřejivé slunce na vaší tváři? Pak jistě přemýšlíte i nad tím, jak letos zahrádku zvelebit, jaká bude letošní úroda ovoce a zeleniny, kam umístit nové okrasné květiny a třeba i jakou novou zábavu dětem na zahrádce dopřát. Pokud nemáte zatím konkrétní představu, vyrazte do KiKu, kde se o vše potřebné pro vaši zahradu postarají!
Okrasné květiny si žádají i krásné truhlíky, květníky a květináče. Šmrnc zahradě dodá, pokud sáhnete po několika různých tvarech a velikostech. Jednotícím prvkem pak bude materiál. Imitace ratanu je snadno omyvatelná, trvanlivá a navíc skvěle vypadá! Z tohoto materiálu pak můžete volit i další doplňky, například šikovnou truhlu, do které schováte podsedáky nebo zahradnické nářadí. 

Ratanové květníky, od 219 Kč    
Co dodá zahradě v noci romantickou atmosféru, ale poslouží i jako praktický pomocník? Stylové osvětlení! Rozhodně nešlápnete vedle, zvolíte-li lampy na solární energii. Přes den se nabijí a po celou noc budou osvětlovat zahradní cesty i vaše záhonky. Volit můžete z různých tvarů a typů, například na večerní zahradní párty sáhněte kromě oblíbených světelných řetězů i po závěsných lampičkách, které rafinovaně schováte do korun stromů.

Solární lampa kulatá, od 79 Kč               Vybavte zahradu i dětským koutkem. Velkým krytým pískovištěm děti potěšíte, navíc si díky plátěné krycí plachtě budou moct hrát i při nepříznivém počasí a až získají sluneční paprsky sílu, nemusíte se obávat úžehu. A co na pískoviště? Bábovičky, lopatky, sítka a třeba bagr! U dětské lavice si děti zase vychutnají svačinku, pití nebo vymalují omalovánku – to všechno na čerstvém vzduchu. A co je lepší? 

   Pískoviště 1090,- Kč