Na pražské magistrále se otevřela moderní drive-in restaurace

Na pražské magistrále se otevřela moderní drive-in restaurace

Na pražské magistrále se otevřela moderní drive-in restaurace

Řidiči projíždějící pražskou ulicí 5. května mají v posledních dnech zajímavou podívanou – cestou do centra města je totiž vítají skákající postavy v zeleném připomínající teletubbies, které zvou k zastavení v nové drive-in toustárně Pit Stop Café.

Princip je jednoduchý – před Nuselským mostem ve směru do centra řidič zastaví na jednom z vyhrazených parkovacích míst v pravém pruhu, zůstane sedět v autě a vybere si z menu, které dostane od hostesky v zeleném oblečku. Energické „teletubbies” objednávku vyřídí a donese přímo do vozu tak, aby řidič mohl co nejrychleji pokračovat. Celý proces trvá maximálně 3 minuty.

Nápad na otevření drive-in občerstvení se zrodil v hlavě Tadeáše Marka (24). „Pit Stop Café je projekt party mladých nadšenců, kteří chtěli spojit koncept drive-in restaurace a kvalitního, čerstvého jídla. Řidičům na magistrále chceme nabídnout možnost si rychle a z pohodlí jejich vozidla zakoupit například ranní kávu, sendvič k obědu nebo třeba něco sladkého k snídani. Naše vize je jasná – nabízet kulinářský zážitek v podobě kvalitního jídla a výběrové kávy řidičům na jejich cestě Prahou. Všechno rychle, zdravě, kvalitně a za přijatelné ceny.“

Momentálně kavárna zahájila testovací provoz a postupně začíná vzbuzovat zájem u prvních zákazníků, kteří se učí službu využívat.

 „Na výběr máte z široké nabídky kvalitních sendvičů, čerstvých salátů i delikátních dezertů a samozřejmě nechybí ani skvělá káva. Pit Stop Café spolupracuje výhradně se špičkovými dodavateli jako je česká firma Delmart či Café Reserva s pečetí Rainforest Alliance Certified,“ uzavírá tvůrce projektu Tadeáš Marek.

Pokud tedy i vy budete mít cestu po rušné pražské magistrále, můžete si vyzkoušet, jak tento nový český koncept funguje a posoudit, co na novou službu říkáte.