Na postavě už jim nezáleží? Modelky se ládovaly čokoládou a trhly dokonce rekord!

Na postavě už jim nezáleží? Modelky se ládovaly čokoládou a trhly dokonce rekord!

Na postavě už jim nezáleží? Modelky se ládovaly čokoládou a trhly dokonce rekord!

Na postavě už jim nezáleží? Modelky se ládovaly čokoládou a trhly dokonce rekord!

Známé české celebrity se zapojily do rekordu v pojídání čokoládových lanýžů. Hubnutí do plavek přestaly na chvíli řešit i modelky Lucie Kovandová s Terezou Skoumalovou, modelka a moderátorka Monika Leová, Kateřina Kristelová nebo operní divy Andrea Kalivodová, Pavlina Senić a Tereza Mátlová. Oblékly dokonce rondóny a u příležitosti otevření nové kavárny BOHEMIA TOP si vyzkoušeli i cukrářské umění.

 

Přestože jsou diety před létem v plném proudu, čokoládovým lanýžům v chodovském TOP HOTELU Praha neodolal nikdo. „Sladké opravdu miluji a čokoládu zvláště, takže jsem si tuhle super akci nemohla nechat ujít. Občas mi nedělá problém sníst ani celou tabulku," řekla modelka a Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová, která se přišla odreagovat od učení. Brzy ji totiž čekají státnice na České zemědělské univerzitě, kde studuje obor Produkční zahradnictví.Znovuotevření restaurace BOHEMIA TOP ve francouzském stylu a s nádhernými výhledy na Prahu si nenechala ujít ani modelka a Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová se svým přítelem. „Už dva roky nemám tak intenzivní chutě na sladké jako dřív, ale když to na mě přijde, tak je čokoláda top. Vždycky mě i bavilo doma péct, ale poslední dobou moc zákusky s partnerem nejíme a já strašně nerada plýtvám jídlem, takže občas udělám jen štrůdl, který je vždycky hned pryč," prozradila dvaadvacetiletá Lucka. Okouzlující byla na party také Monika Leová, která akci zároveň moderovala. Přišla se svým snoubencem Martinem Košínem a zamilovanost z nich jen čišela. Exotická kráska se bude brzy vdávat. Martin ji totiž v zimě požádal na australské pláži o ruku.

 

Hosté si mohli v TOP HOTELU Praha vyzkoušet pod vedením místních cukrářek i samotné cukrářské umění. Do rondónu se oblékli i fotballisté SK Slavia Praha Milan Škoda s Jiřím Bílkem, moderátorka Kateřina Kristelová s dcerkou Klaudií, operní pěvkyně Andrea Kalivodová se synkem Adrianem, sopranistka Pavlína Senić s dcerou Lili nebo zpěvačka Tereza Mátlová s dcerou Emilly Anne. Všem dětem očividně cukrářské řemeslo učarovalo a po celou dobu akce vyráběly marcipánové kuličky a zdobily košíčky. Mlsat mohla protentokrát i pětiletá dcera Kateřiny Kristelové, která smí sladké jen příležitostně. „Jako máma dbám na to, aby Klaudie tolik sladkého nejedla. Skoro nepeču. Ale při speciálních a slavnostních příležitostech to občas porušíme a máme rády kvalitní čokoládu. Tady v Bohemia Top jsme si vážně pochutnaly," přiznala Katka, která se může chlubit opravdu skvělou figurou.