Na podzim do divadla na pohádkové muzikály

Na podzim do divadla na pohádkové muzikály

Na podzim do divadla na pohádkové muzikály

Máte doma děti, teenagry, babičku s dědou nebo hodnoutchýni  a tchána a nevíte co se všemi podniknout? Vyražte všichni do pražského Divadla Hybernia na velkolepé výpravné muzikály rodiny Pixových, které jsou pro všechny generace a nemají konkurenci!

Máte rádi pohádkové příběhy? Zajděte na Alenku v kraji zázraků, Sněhovou Královnu, Kapku medu pro Verunku, Královnu Kapeskua nebo rovnou na všechny.

Pohádkové muzikály tvoří zkušená produkce Pixa-pro, což je rodinná firma. Jan a Alena Pixovi píší scénáře, jejich dcera Kristýna píše texty a druhá dcera Lenka to celé produkuje. Vnoučata Kateřina, Radek i Dominick v muzikálech hrají.

Pixa-pro totiž dává šanci i talentovaným dětem. Děti si Pixovi vychovávají už od malička, vedou vlastní muzikálovou akademii Múzy, kde vychovávajíbezmála 100 dětí.Ty nejlepší se uplatňují v jejich divadelních projektech.

Kromě dětských hvězd Kateřiny Průšové, Viktorie Tandlerové, Miloslava Frýdla, Radka Raděje, Mikuláše Matouška můžete v muzikálech Pixa – Pro vidět samozřejmě především známé tváře jako třeba Davida Gránského, Martinu Pártlovou, Aničku Slováčkovou, Míšu Sejnovou, Mahulenu Bočanovou, Sabinu Laurinovou, Lindu Finkovou, Míšu Noskovou, Felixe Slováčka jr., Lukáše Adama, Jana Fantu, Ríšu Pekárka, Ernesto Čekana a kolem 150-ti dalších, které pobaví celé publikum.

Každý muzikál je plný humoru, ale zároveň i s trochou ponaučení. Úžasnou hudbu od Tomáše Berana, Zdeňka Bartáka či Vašo Patejdlas akčními choreografiemi  PetryParvoničové a nezapomenutelnými hereckými výkony efektně doplňuje velkolepá scéna Martina Černého a nápadité kostýmy Evženie Rážové, Martina Černého či Kateřiny Bláhové. V muzikálech si každý najde to své a nikdo se nebude nudit. Po dopoledním představení jsou autogramiády, kde se mohou diváci s herci vyfotit nebo si nechat podepsat program či svůj deníček.

Tak neváhejte, vezměte děti malé i velké, babičky i dědy a každého koho potkáte a přijďte společně do Divadla Hybernia na nejúspěšnější rodinné muzikály v Praze.