Na obrazovky Primy se vrací oblíbené Máme rádi Česko

Na obrazovky Primy se vrací oblíbené Máme rádi Česko

Na obrazovky Primy se vrací oblíbené Máme rádi Česko

Na obrazovky Primy se vrací oblíbené Máme rádi Česko

Již v sobotu 6. 2. ve 20.15 se vrací na obrazovky televize Prima oblíbený soutěžní pořad Máme rádi Česko s moderátorem Liborem Boučkem a kapitány Martinem Dejdarem a Jakubem Prachařem.

 

Diváci budou mít možnost opět vidět vždy dva soutěžní týmy celebrit, které předvedou, jak dobře znají Česko a vše s ním související. Moderátorem je opět Libor Bouček a v roli kapitánů zůstávají Martin Dejdar a Jakub Prachař. Celkem soutěží prošlo již neuvěřitelných 216 osobností! V prvním díle nové řady nastoupí za tým Martina Dejdara herečka Anežka Rusevová a zpěváci Jožka Šmukař a Jakub Uličník. Proti nim v týmu vedeném Jakubem Prachařem budou bojovat herečka Ivana Jirešová a herci Ota Jirák a Pavel Šimčík.

 

Libor Bouček soutěž od její první řady nejen moderuje, ale je také scenáristou pořadu. Je nějaká osobnost, kterou by v soutěži rád viděl? „Jasně. Například Tomáše Berdycha, Petra Čecha a Jaromíra Jágra. K nim přidám profesora Václava Smila nebo Roberta Kyncla. To jsou ti, kteří propagují značku "Čech" po světě. A vzhledem k jejich přehledu i nadhledu vím, že by to bylo výjimečné.“ A co Libora Boučka na Máme rádi Česko nejvíc baví? „Jako scenárista a moderátor se snažím v podstatě jen o to, nalajnovat kurt a připravit lavičky pro dva teamy. Nevím, jak se hra bude vyvíjet, a musím reagovat a sledovat. Na MRČ se nejde připravit, ale pokaždé to byla radost. Troufale jsem před třemi lety tvrdil, že je to nejzábavnější pořad u nás, ale od té definice nejsme daleko. Každého hosta hra strhne a každý se baví, a tím následně baví i diváka. A těší mě to, že je to pořad pro kohokoli mezi 8 a 90 lety,“ uzavírá Libor Bouček.

 

První díl již čtvrté řady soutěže Máme rádi Česko uvidíte v sobotu 6. 2. ve 20.15 na Primě!