Na český trh vtrhl zcela nový koncept vysavačů

Na český trh vtrhl zcela nový koncept vysavačů

Na český trh vtrhl zcela nový koncept vysavačů

Na český trh vtrhl zcela nový koncept vysavačů
Praha, 25. dubna 2019 – Jde o nový typ vysavačů, takzvané „americké vysavače“, které se těší čím dál tím větší oblibě. Na tento trend reaguje i česká značka domácích elektrospotřebičů Concept a na náš trh uvádí nový model vysavače VP6000 PERFECT CLEAN, který je revoluční především svou konstrukcí. Motor, dobíjecí baterie, ale i prachová nádobka jsou nově umístěny přímo na tyči pod ergonomickou rukojetí, což umožňuje pohodlnou a snadnou ovladatelnost přístroje. Vysavač se tak zbavil nejen elektrického kabelu, ale lze ho snadno a rychle využít i jako ruční.   
  

„Na první pohled by se mohlo zdát, že vysavač bude do ruky příliš těžký, ale z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že tomu tak není. Tím, že se vše podstatné přesunulo do horní části, je pocit z práce s vysavačem opravdu skvělý, a navíc s ním můžete lehce uklízet takříkajíc od podlahy až ke stropu,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.
  

Zbrusu nový přírůstek do produktové řady PERFECT CLEAN VP6000 má unikátní nově používaný digitální bezkartáčový stejnosměrný BLDC motor. Díky němu je tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má také delší životnost. Vyjímatelná Li-Ion baterie udrží vysavač v provozu až 30 minut a její dobití zabere jen 4 hodiny. Vysavač má dvě rychlosti vysávání, motorizovaný kartáč s vlastním pohonem a LED osvětlením, omyvatelný filtr HEPA 13 a nadupané příslušenství – motorizovaný PET kartáč na zvířecí srst, štěrbinovou hubici, hubici na čištění auta a také prachový a štěrbinový kartáček. Praktický je ale také úchyt na zeď a samozřejmě nabíječka. Prachová nádoba VP6000 má objem 0,5 litru a celé jeho tělo je plně rozložitelné a také omyvatelné.  

„Najít tyčový vysavač, který má alespoň trochu srovnatelný výkon s klasickým sáčkovým vysavačem, je téměř nemožné, nám se to ale skutečně podařilo. Inovativní konstrukce a BLDC motor spolu s motorizovaným kartáčem, který má svůj vlastní pohon, dělá z VP6000 skutečného odborníka na hloubkový úklid,“ dodala Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.  


Cena amerického vysavače VP6000 je 5.999 korun.