Na 1. máj zamilovaní poběží první ročník běhu Love Run

Na 1. máj zamilovaní poběží první ročník běhu Love Run

Na 1. máj zamilovaní poběží první ročník běhu Love Run

Na 1. máj zamilovaní poběží první ročník běhu Love Run

Zapalují se vám lýtka? Provětrejte si je při běhu zamilovaných s názvem Love Run, který připravuje televize Prima. Registraci organizátoři spustili symbolicky na svatého Valentýna a zamilovaní, či milovníci běhu, startovní páskou proběhnou opět tematicky na 1. máje. Nemáte s kým běžet? Love Run vám pomůže najít parťáka na běh a třeba i pro život.

 

Pětikilometrovou trasu bude moci zdolat 2222 lidí čili 1111 párů. Podmínkou registrace, která pro pár činí 888 Kč, totiž je být v páru – a na pohlaví nezáleží! Pokud zájemci o běh zamilovaných nemají, s kým by běželi, mohou využít seznamky, která v rámci projektu vznikla. Stačí, když vyfotí své přípravy na běh a svou fotku umístí na Instagram či Facebook s následujícím hashtagem podle toho, koho do páru hledají:

#loverunwoman – tento hashtag použijte, pokud jste žena, a nemáte s kým běžet 

#loverunman – tento hashtag použijte, pokud jste muž, a nemáte s kým běžet 

 

Registrace probíhá od dne svatého Valentýna na www.loverun.cz. V rámci startovného běžci získají trička, a i když tím největším darem je samozřejmě láska, v cíli na ně budou čekat nejen skvělé dárky, ale i párty plná lásky zakončená koncertem.

Nebude to běh o život, ale běh zamilovaných. Čas běhu je sice měřený, ale o výkon v první řadě nepůjde. Záleží jen na běžcích, zda opravdu poměří své síly nebo se jen tak společně proběhnou – třeba i ruku v ruce. Love Run 2016 si nejlépe užijete spolu,“ řekl marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

Veškeré informace naleznete na www.loverun.cz