Myslivcová na předních příčkách rádia Kiss

Myslivcová na předních příčkách rádia Kiss

Myslivcová na předních příčkách rádia Kiss

Jednou seš nahoře, jednou dole, říká staré české příšloví. Pro Dominiku Myslivcovou to však tak úplně neplatí. Alespoň, co se týká prestižní hitparády rádia Kiss. Její song Pink Luxury, který byl nasazen v pátek jako novinka kola, se totiž stále drží mezi nejlepšími třemi písničkami.

Růžová Barbie toho zatím moc nenazpívala, to je pravda. Myšleno oproti profesionálům. Na druhou stranu se dá říci, že co písnička, to skvělý počin. Nakonec, podívejte se na youtube a projeďte si její tvorbu. Nenajdete tam nic, co by se dalo nazvat propadákem. Není se tedy čemu divit, že po Pink Luxury sáhlo i rádio Kiss jako po songu, který zkrátka jede. „Jsem ráda, že mě hrají. A samozřejmě ještě raději, že jsem stále mezi nejlepšími,“ usmívá se Myslivcová. Až za ní je například mladá Nelly, na záda se prsaté blondýně dívají třeba i Gipsy.cz, Mirai a další. 

Uvidíme, jestli se Myslivcové ve finále povede dostat až na vrchol a hitparádu třeba i vyhrát. Několik hodin už na čele žebříčku dokonce byla, aktuálně její Pink Luxury coby novinka okupuje třetí pozici. Pokud ji chcete podpořit, případně samozřejmě i jiného svého favorita, můžete hlasovat na https://www.kiss.cz/kissparada/. Každý den můžete poslat hned tři hlasy a v pátek si Dominiku můžete poslechnou jako hosta Kissparády.

Foto: archiv DM