Myslivcová je teta dvojčat-dostala pro ně dárky

Myslivcová je teta dvojčat-dostala pro ně dárky

Myslivcová je teta dvojčat-dostala pro ně dárky

Myslivcová je tetou dvojčat!

O dárky nouzi neměla, všechno pro ně dostala
O tom, že růžovější blondýnu v Čechách nenajdeme, není žádných pochyb. Rozhodně nepochybujeme ani o tom, že je dost těžké ji v něčem trumfnout. Přesto se to ale její o neméně krásné sestře Natálii povedlo! Teprve ve dvaceti letech porodila svému přítelovi Markovi zdravá dvojčátka. A Domča jako správná teta hned přispěchala s parádními dárky. 

Když Natálie před několika měsíci oznámila těhotenství, nikdo tomu nemohl ani uvěřit. Co si budeme povídat, málokterá dívka se v dnešní době chce jíž v tak mladém věku věnovat péči o děti. Ale když už se u Myslivců něco “vyrábí“, tak se to zkrátka dělá pořádně. Krásná brunetka oznámila, že porodí rovnou dvojčata. Pohlaví miminek se nastávající rodiče dozvěděli v průběhu doslova pompézní Baby shower party.

„Narodili jsme se 1.11.2018. Jako první přišel na svět Markus (47cm a 2870g) a o minutu později Matias (48cm a 2860g), všechno proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, ale řeknu vám, byly to nervy,“ svěřuje se na svém instagramovém účtu mladá maminka. 

Dojatou Dominiku jsme potkali na veletrhu spotřební elektroniky Fast Day v Jihlavě zrovna v přesně době, kdy její synovci přišli na svět. „Nemůžu slovy popsat, jak moc ty dva kloučky miluju,“ rozněžnila se sexy blondýnka. „Do porodnice se za nimi chystám rovnou odsud , a to se ví, že musím přinést spoustu dárečků. Tady na veletrhu na mě byli strašně hodní a  mi nabalili tolik balíčků, že už výbavičku ,ale skoro řešit nemusím.“ Holt dělat tvář firmě  FAST ČR se vyplácí. I když, ono je to něco za něco, už brzy se určitě dočkáme fotek Dominiky s nejrůznějšími výrobky. Co myslíte, bude to Babyliss, nebo snad něco z webu baby.cz? Uvidíme.Nyní můžeme jen spekulovat, zda se růžové blondýnce mateřství své sestry nezalíbí a nepůjde v jejích stopách. Přeci jen, věk na to má ideální.