My Emirates Pass je zpět, zpestří cestovatelům dovolenou ve Spojených arabských emirátech

My Emirates Pass je zpět, zpestří cestovatelům dovolenou ve Spojených arabských emirátech

My Emirates Pass je zpět, zpestří cestovatelům dovolenou ve Spojených arabských emirátech

Cestování do Spojených arabských emirátů bude nyní ještě lákavější, díky obnovení nabídky My Emirates Pass. Ten mění palubní vstupenku Emirates na členskou kartu plnou výhod a slev do více než 450 turisticky atraktivních míst, jež zahrnují restaurace, obchody a outlety, atrakce i zábavní parky napříč Spojenými arabskými emiráty.

Zákazníci společnosti Emirates, kteří letí do Dubaje nebo zde budou přestupovat v období od 1. ledna do 30. září 2021, mohou využít exkluzivních nabídek My Emirates Pass jednoduchým předložením palubní vstupenky a platného průkazu totožnosti v kterémkoli z partnerských míst.

My Emirates Pass zahrnuje širokou nabídku od atrakcí vhodných pro rodiny s dětmi, přes nákupy až po gastronomické zážitky světové úrovně. My Emirates Pass zákazníkům zprostředkuje až 50% slevy do více než 300 restaurací napříč SAE a 35 wellness center v rámci špičkových hotelů. Odemkne také skvělé nabídky do mnoha turistických atrakcí včetně vodního zábavního parku Atlantis Aquaventure a vyhlídky At the Top v nejvyšším mrakodrapu světa Burj Khalifa. Kompletní seznam partnerských míst je k dispozici zde: emirates.com/myemiratespass.*

Pro rezervaci letenek Emirates, či více informací a kompletní podmínky k této nabídce, navštivte www.emirates.com.

Dubaj je otevřena návštěvníkům, kteří si zde mohou vychutnat relaxaci i užít dobrodružství. Tato pulzující destinace totiž nabízí vše od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasových i adrenalinových aktivit.

*Na nabídku se mohou vztahovat místní podmínky

Flexibilita a jistota: Pokud dojde k neočekávaným cestovním změnám, mohou si zákazníci Emirates letenky zakoupené do 30. června 2021 zarezervovat na jiné datum. Platnost letenky lze také prodloužit až na dva roky. Více informací zde.

Pojištění na cestách: Emirates jako první ve svém odvětví nabídla zákazníkům bezplatné pokrytí finančních nákladů na léčbu či povinnou karanténu v případě onemocnění virem COVID-19 během jejich cest. Krytí se navíc od 1. prosince 2020 výrazně rozšířilo o další rizika: úrazy během cest, včetně zimních sportů, ztráty osobních věcí nebo narušení cesty z důvodu neočekávaného uzavření vzdušného prostoru, či cestovní doporučení a poradenství, která jsou běžně k dispozici u cestovních multirisk pojištění. Pojištění je automaticky a bezplatně aplikováno na veškeré letenky zakoupené od 1. prosince 2020. Platí některá omezení a výjimky. Podmínky pojištění a více informací naleznete zde.

Zdraví a bezpečnost: Emirates zavedla komplexní soubor opatření k zajištění zdraví a bezpečnosti svých zákazníků a zaměstnanců. Například každý cestující obdrží hygienický balíček s rouškou, rukavicemi, antibakteriálními ubrousky a dezinfekčním gelem na ruce. Více o bezpečnosti na cestách zde.