MuzeuM Market - vánoční program Muzea hlavního města Prahy

MuzeuM Market - vánoční program Muzea hlavního města Prahy

MuzeuM Market - vánoční program Muzea hlavního města Prahy

Muzeum hlavního města Prahy pořádá 2. prosince 2017 v hlavní budově Muzea hlavního města Prahy akci
„MuzeuM Market"
Vánoční program v hlavní budově Muzea hlavního města Prahy

Muzeum hlavního města Prahy pořádá 2. prosince 2017 v hlavní budově muzea na Florenci svou tradiční vánoční akci „MuzeuM Market“.

Letos již po páté jsme pro děti připravili tvořivé dílny, ostatní si mohou koupit drobné dárky od prvovýrobců a vstup do muzea je po celý den zdarma.V přednáškovém sále hlavní budovy muzea budou po celý den prodávat výrobci designové i nedesignové předměty. Sortiment bude tvořen výrobky z keramiky, přírodních materiálů, chybět nebudou šperky, ručně malované hedvábné šátky, háčkované ozdoby, sirupy a marmelády, sklo a mnoho dalšího.

Také i letos zaměstnanci muzea podpoří charitativní bazar svými darovanými předměty, které si mohou všichni, kdo přijdou ten den do muzea, koupit. Výtěžek prodeje jde letos do Domova Maxov -www.domovmaxov.eu.

Dopoledne se děti mohou těšit na blok loutkových představení a od 14 hodin na divadelní představení Vánoční hra – aneb loutková lidová hra s jesličkami, zpěvy a anděly. Děti si budou moci ve výtvarných dílnách vyrobit andělíčky z korálkových komponentů, tradiční vánoční tiskátka z přírodních materiálů a vánoční mexické dekorace.

Od 13 a 15 hodin vystoupí studenti Gymnázia Na Vítězné pláni s vánočními písněmi.

V Langweilově herně bude pro návštěvníky kavárna, kde si mohou i odpočinout a děti si pohrát v Langweilově koutku.

Kontakt pro bližší informace
www.muzeumprahy.cz