Motocyklová událost ROCK’N’RIDE se uskuteční i letos!

Motocyklová událost ROCK’N’RIDE se uskuteční i letos!

Motocyklová událost ROCK’N’RIDE se uskuteční i letos!

6. ročník – 11. a 12. 9. Kavčák u Benešova – FMX, SuperEnduro, Country Cross

PRAHA, 25. září 2019 – Již tradiční motocyklová událost Rock’N’Ride, která se každoročně koná v enduro areálu Kavčák u Benešova se uskuteční i letos! Její v pořadí 6. ročník se bude konat v pátek a v sobotu 11. a 12. září 2020. Ačkoli byla situace s konáním 6. ročníku Rock’N’Ride kvůli pandemii koronaviru do poslední chvíle nejistá, nyní už je jasné, že oblíbenou motocyklovou akci v jejím konání neohrozí. Návštěvníci se tak druhý zářijový víkend budou moci opět těšit na Memoriál Jaroslava Kuklíka, SuperEnduro a FMX show v podání našich nejlepších FMX jezdců.

Nabitou dvoudenní akci by si neměli nechat ujít nejen všichni jezdci a příznivci motocyklů a adrenalinu, ale také milovníci zábavy a netradiční podívané. O to spíš letos, kdy drtivá většina open-air akcí a festivalů byla zrušena nebo přesunuta na následující rok. Rock’N’Ride je tak jedna z mála událostí, kterou si veřejnost bude moci užít, včetně její neopakovatelné atmosféry, kterou open-air nabízí. Jezdci se navíc na akci budou moci pomyslně rozloučit s moto sezónu, protože s největší pravděpodobností půjde o poslední letošní motocyklovou akci konanou pod širým nebem. A to už je pořádá porce důvodů, proč rozhodně Rock’N’Ride nevynechat.

„Moc nás těší, že přes všechny problémy a nejasnosti, které nás všechny bohužel letos postihly, máme možnost i v tomto roce Rock’N’Ride uskutečnit. Žádný ročník jsme nepřipravovali s takovým vypětím, stresem a nejistotou. O to víc si letošní 6. ročník chceme užít. Jako každý rok do příprav dáváme kus sebe, kus našeho srdce, autentičnost a nadšení, ale letos je to snad ještě více intenzivnější než v minulých ročnících. Budeme moc rádi, když nás v tom veřejnost nenechá samotné a dorazí druhý zářijový víkend za námi na Kavčák,“ říká XXX.

I přes všechna omezení akce nabídne unikátní program, kterým se bude snažit posunout laťku zase o trochu výše než v minulém ročníku. V pátek se tak návštěvníci mohou těšit na tréninky, a především kvalifikaci SuperEndura. Už samotná kvalifikace a její finálové jízdy se pojedou za umělého osvětlení, což přinese jedinečnou atmosféru a zážitek, jak pro diváky, tak pro samotné jezdce.

Sobota pak bude patřit závodům SuperEndura. Jejich první kategorie odstartují už v 8:30 a vrchol závodů proběhne večer, opět za umělého osvětlení. Chybět pochopitelně nebude ani Memoriál Jaroslava Kuklíka, který je letos rozšířen o nové závodní kategorie a skvělou podívanou, plnou napětí, adrenalinu a extrémních výkonů, nabídne rovněž FMX show, v níž se diváci mohou těšit na bratry Podmoly a jejich tým. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní sítí GoOut.cz od 200 Kč. Děti do 120 cm mají vstup ZDARMA. Příjemným bonusem je možnost kempování v areálu a rozsáhlé parkoviště, které pojme přes 2000 aut i motorek.

Místo konání akce je ENDURO+MOTOKROSS Areál Kavčák, Benešov u Prahy (https://www.google.com/maps/place/ENDURO%2BMOTOKROS+ARE%C3%81L+-+KBS+%C3%9AAMK+Team,+Bene%C5%A1ov+u+Prahy/@49.792662,14.710791,16z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x141cdb1e07960044!8m2!3d49.7926621!4d14.7107909?hl=cs-CZ)

ROCK’N‘RIDE

Moto festival, který jedinečným způsobem propojuje svět motocyklů nejrůznějších kategorií a hudby. Připravují jej přímo naši úspěšní motocykloví závodníci Libor Podmol a bratři Kuklíkovi pro všechny velké a malé fandy silných strojů, milovníky adrenalinu a zábavy. Návštěvníci se každoročně mohou těšit na FMX show v podání nejlepších českých freestyle motokros jezdců, Country cross Memoriál Jaroslava Kuklíka, nebo SuperEnduro, které získává stále větší popularitu. Rock’n’Ride se koná od roku 2014 a stále roste. Pro rok 2020 zvolili pořadatelé zcela nový termín 11. a 12. září a akci pojali jako ideální možnost rozloučit se s letošní moto sezónou. www.rocknride.cz

Vstupenky k dispozici v předprodejní síti GoOut.cz od 200 Kč: https://goout.net/cs/festivaly/rock-n-ride-2020/tlqwe/+xmyho/

KBS UAMK Benešov (Kavčák) – 11. a 12. 9. 2019