MONKEY BUSINESS? PUNTIČKÁŘI A HRAČIČKOVÉ V JEDNOM! MÍNÍ KRITIKA

MONKEY BUSINESS? PUNTIČKÁŘI A HRAČIČKOVÉ V JEDNOM! MÍNÍ KRITIKA

MONKEY BUSINESS? PUNTIČKÁŘI A HRAČIČKOVÉ V JEDNOM! MÍNÍ KRITIKA

Skupina Monkey Business vydala svoji albovou novinku Sex and Sport? Never! minulý čtvrtek, kdy ji na narozeninovém koncertu v pražských Žlutých lázních i pokřtila. Druhý křest se odehraje tento pátek v Brně na Špilberku.

Dosavadní ohlasy na album jsou velmi příznivé, hudební kritici ho chválí, fanoušci ho první den prodeje na iTunes poslali na první místo (viz příloha).

„Muzikantská samozřejmost, se kterou kapela zvládá harmonické změny, fígle a s níž jí na deskách hostují slavná jména, se pro Monkey Business stala do jisté míry dvojsečná. Už od první desky se s tím vším počítá jako s něčím normálním, i když to běžné není. Na desce Sex And Sport? Never! se k tomu povedlo skoro v každé písničce přidat detail, který zaujme.“ Honza Vedral (http://kultura.idnes.cz/sex-and-sport-never-recenze-dfv-/hudba.aspx?c=A150519_141736_hudba_ts)

„Holý a lidé okolo něj jsou puntičkáři a hračičkové zároveň a aplikují to na všechny písně bez rozdílu. Jedenáct skladeb uteče jako nic a na konci máte chuť pustit si desku znovu. Od začátku a celou.“ (Jarda Konáš)… „Texty obsahují zajímavé výpovědi i naprosto záměrné legrácky, otevřeně deklarující uvědomění tvůrců, že některé věci asi těžko pochopí někdo jiný… Oproti minulosti ovšem na desce přesto najdete nejspíš nejlépe srozumitelné a nejsnáz pochopitelné sdělení.“ (Tonda Kocábek)

(http://www.headliner.cz/category/duel)

 

 

album Sex And Sport? Never! najdete zde:

iTunes: http://apple.co/1Jwhprp

Google Play Store: http://bit.ly/1Lhbbup

Spotify: http://spoti.fi/1L5QukC

Deezer: http://www.deezer.com/album/10256866