Momentky Báry Nesvadbové

Momentky Báry Nesvadbové

Momentky Báry Nesvadbové

Originální povídková kniha Báry Nesvadbové ukazuje životní okamžiky, v nichž jde o všechno

Kniha Momentky přináší nové povídky známé české spisovatelky a novinářky Báry Nesvadbové. Momentky zachycují chvíle, kdy se náš život láme; jsou to okamžiky hlubokého štěstí i bolestných ztrát nebo fatálních rozhodnutí.

Jsou chvíle, které zůstanou v hlavě jako v albu. Navždy. Nemusíte je mít na fotkách. I přesto jsou nezapomenutelné. Štěstí se skládá z okamžiků. To ostatní je život.“Barbara Nesvadbová
(1975) je česká spisovatelka a novinářka. Vedle toho je také zakladatelkou nadačního fondu Be Charity a dobrovolníkem neziskové společnosti Etincelle. Autorka vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy, obor žurnalistika a masová komunikace. Barbara Nesvadbová napsala knihy Řízkaři, Bestiář, Život nanečisto, Pohádkář, Přítelkyně, Laskonky, Tři maminky a tatínek, a knihy fejetonů Brusinky, Borůvky, Pralinky. Knihy Bestiář i Pohádkář byly zfilmovány, a na obou se autorka podílela i scénáristicky. Kromě toho vydala dětskou knihu Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky a letos i knihu o módě Síla stylu. Spisovatelka je dcerou spisovatele Josefa Nesvadby († 2005) a matkou dcery Bibiany.

Barbara Nesvadbová: Momentky.
Vydává Ikar, 160 stran, doporučená cena 299 Kč.

Kontakty

www.euromedia.cz

https://www.knizniklub.cz/