Moje bejby Amerika  - nová kniha

Moje bejby Amerika - nová kniha

Moje bejby Amerika - nová kniha
 
Vážení přátelé,
s radostí Vám oznamuji, že novinářka a spisovatelka Jana LeBlanc vydává v Mladé frontě svou čtvrtou knihu – Moje bejby Amerika.
Po úspěšném titulu Zápisník radosti (2016) vydala v minulém roce interaktivní zápisník pro budoucí maminky Budu maminka a letos na jaře Zápisník cestovatelky. V nové knize Moje bejby Amerika opět spojila síly s ilustrátorkou Martinou Pavlovou a spolu tak vytvořily knihu o tom, jaké to je „zabalit svoje dvoje boty, slovník, zamknout pražský byt a po třicítce začít nový život v kultuře, která není vaše vlastní
V úterý 27. listopadu proběhne od 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí křest knihy. Kmotrem bude moderátor České televize a dlouholetý zpravodaj v USA Martin Řezníček a kmotrou jeho manželka, psycholožka Hana Sotáková.
O autorkách:
Jana LeBlanc 
Aby mohla cestovat, jak se jí zlíbí, pracuje jako novinářka na volné noze. Viděla přes 60 míst světa a další s neutuchajícím nadšením objevuje, teď se synem Benjamínem v náručí. Na každé cestě se snaží mluvit nejméně s jedním místním člověkem, chvilku se jen tak bezcílně toulat, navštívit tamní knihkupectví a vypít si kafe v doporučené kavárně.
V Mladé frontě vyšlo: Zápisník radosti (2016), Budu maminka (2017) a Zápisník cestovatelky (2018)
 
Martina Pavlová 
Podle hesla „všude dobře, tak co doma“ tráví na cestách několik týdnů v roce, protože díky moderním technologiím může pracovat odkudkoli. Za nejcennější považuje svůj orientační smysl a cestovní pas plný exotických razítek. V každé nové zemi ráda ochutnává místní speciality v zapadlých jídelnách a pozoruje lidi na ulici.
Antonín Zajíček 
Marketing Specialist Junior - Divize KnihTento e-mail se všemi přílohami a obsaženými informacemi je důvěrný a určen výhradně adresátovi. Obsah tohoto e-mailu, včetně jeho případných příloh, může obsahovat osobní údaje. Pokud jste jej obdrželi nedopatřením a nebyl vám určen, zašlete jej prosím zpět odesílateli a vymažte jej. Neautorizované zveřejnění, použití, šíření nebo prozrazení celé této zprávy či její části je přísně zakázáno. Není-li v této zprávě výslovně uvedeno jinak, není tato e-mailová zpráva návrhem na uzavření smlouvy ani přijetím případného návrhu na uzavření smlouvy a nezakládá předsmluvní odpovědnost společnosti Mladá fronta a. s.