Moje bejby Amerika  - křest nové knihy 27/11 17 hod Luxor

Moje bejby Amerika - křest nové knihy 27/11 17 hod Luxor

Moje bejby Amerika - křest nové knihy 27/11 17 hod Luxor

Vážení přátelé,
dovoluji si Vás pozvat na křest nové knihy Jany LeBlanc Moje bejby Amerika.
Slavnostní křest knihy proběhne v úterý 27. listopadu od 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. Kmotry budou moderátor České televize a dlouholetý zpravodaj v USA Martin Řezníček a jeho manželka, psycholožka Hana Sotáková.
Po úspěšném titulu Zápisník radosti (2016) vydala v minulém roce interaktivní zápisník pro budoucí maminky Budu maminka a letos na jaře Zápisník cestovatelky. V nové knize Moje bejby Amerika opět spojila síly s ilustrátorkou Martinou Pavlovou a spolu tak vytvořily knihu o tom, jaké to je „zabalit svoje dvoje boty, slovník, zamknout pražský byt a po třicítce začít nový život v kultuře, která není vaše vlastní“.  


O autorkách:
Jana LeBlanc 
Aby mohla cestovat, jak se jí zlíbí, pracuje jako novinářka na volné noze. Viděla přes 60 míst světa a další s neutuchajícím nadšením objevuje, teď se synem Benjamínem v náručí. Na každé cestě se snaží mluvit nejméně s jedním místním člověkem, chvilku se jen tak bezcílně toulat, navštívit tamní knihkupectví a vypít si kafe v doporučené kavárně.
V Mladé frontě vyšlo: Zápisník radosti (2016), Budu maminka (2017) a Zápisník cestovatelky (2018)
Martina Pavlová 
Podle hesla „všude dobře, tak co doma“ tráví na cestách několik týdnů v roce, protože díky moderním technologiím může pracovat odkudkoli. Za nejcennější považuje svůj orientační smysl a cestovní pas plný exotických razítek. V každé nové zemi ráda ochutnává místní speciality v zapadlých jídelnách a pozoruje lidi na ulici.