Moderní mlýnky, které splní každé přání

Moderní mlýnky, které splní každé přání

Moderní mlýnky, které splní každé přání

Česká značka domácích elektrospotřebičů Concept uvedla na trh další dvě novinky. Jde o mlýnek na maso MM4310 a mlýnek na maso s lisem na ovoce a zeleninu MM4300. Dva chytré pomocníky moderní kuchyně ocení nejen všichni milovníci masa a pokrmů z něj, ale také vyznavači zdravého životního stylu.

Oba nové modely výkonných mlýnků si hravě poradí se zpracováním surovin na tatarák, sekanou, karbenátky nebo burger, ale nezastaví se ani před takovou výzvou jakou jsou domácí párky, jitrnice či klobásy. Jsou na to totiž vybaveny, a to nejen spolehlivou konstrukcí a vnitřními kovovými převody, ale především svým příslušenstvím. Pro mletí masa na jemno i hrubo je model MM4310 vybaven hned 3 kovovými výměnnými kotouči s průměrem otvorů 3, 4 a půl a 8 mm a model MM4300 dva výměnnými kotouči s otvory 4 a 8 mm. Navíc oba modely mají i speciální nástavec pro plnění tenkých i tlustších párků, jitrnic či klobás. A tak je jasné, že s takovou výbavou zpracují jakékoli maso raz dva a zabíjačka pro ně bude jen malou bokovkou. Bezpečnou obsluhu mlýnků zajišťují v obou případech nejen protiskluzové nožičky, ale především miska pro vkládání potravin. Ta má velkou plochu, takže umožňuje bezpečný odklad surovin, které pak pomocí pěchovadla pokračují ke zpracování. Díky pěchovadlu je také práce s mlýnky velmi rychlá a bezpečná. V případě, že dojde k zaseknutí přístroje, lze použít funkci zpětného chodu (reverse) a pohodlně pokračovat v práci.


Bílý model mlýnku MM4310 je díky svému silnému, 500 Wattovému motoru, skutečným odborníkem na maso, se kterým si poradí snad v každé jeho podobě. Bílo-červený MM4300 se zase nelekne ani ovoce a zeleniny. Ve své výbavě má totiž i příslušenství na odšťavňování. Takže až vás omrzí maso a dostanete chuť na něco rostlinného, stačí jen jednoduše vyměnit nástavce a v mžiku získáte přístroj, který z ovoce i zeleniny dostane i tu poslední kapku šťávy.

Cena mlýnku na maso MM4310 je 2.299 korun, model MM4300 s lisem na ovoce a zeleninu koupíte za 1.999 korun.

Více o produktech na www.my-concept.cz