Moderátorka Vendula Špetlíková je ve finále BLOGERKA ROKU 2016

Moderátorka Vendula Špetlíková je ve finále BLOGERKA ROKU 2016

Moderátorka Vendula Špetlíková je ve finále BLOGERKA ROKU 2016

Známá moderátorka televizního pořadu a blogerka Vendula Špetlíková se dostala mezi deset nejlepších FOOD BLOGEREK ROKU 2016.

Výběr deseti finalistek probíhal prostřednictvím hlasování a Vendy se probojovala mezi prvních deset nejlepších mezi dalšími 108 blogerkami a blogy. Moderátorka pořadu Vaříme s Vendy je milovnicí a propagátorkou tradiční české kuchyně, kterou také představuje se svou čtyřletou dcerkou každou neděli na televizi Barrandov.

„Jsem moc ráda, že mohu touto cestou poděkovat všem, kteří preferují tradiční českou kuchyni a pochopili, že česká kuchyně našich babiček a maminek patří do našeho jídelníčku a máme být na co hrdí.“ doplňuje svůj úspěch Vendula Špetlíková.

 

Finálové hlasování bude ukončeno 18. 11. 2016. Finálový galavečer se uskuteční 23. 11. 2016 v Praze, v Hudebním divadle Karlín, kde proběhne oficiální oznámení vítězek všech 6 ti kategorií a předání cen.

Food blogerky přicházejí s neuvěřitelným množstvím inspirativních nápadů, jak obohatit kulinářské počínání každého z nás. Vymýšlejí i originální recepty a přinášejí nám krásná fota.

V dnešní době nás hodně ovlivňují různé moderní trendy a zahraniční kuchyně, česká kuchyně pak zůstává někdy trochu upozaděna. Byla by ale velká škoda, aby rodinné poklady v podobě skvělých receptů našich babiček a maminek zůstalo nevyužity, nebo pro další generace snad i zapomenuty.

 

„Jsem člověk, který českou kuchyni miluje. Vyzkoušela jsem různé trendy i zahraniční pokrmy, někdy i sama recepty vymýšlím nebo upravuji, ale to, co opravdu chutná mě osobně i mé rodině, je tradiční česká kuchyně. A to chci předat i v mém televizním pořadu a na blogu.“ dodává Vendy.