Moderátor Tomáš Zástěra si pořádně zavařil

Moderátor Tomáš Zástěra si pořádně zavařil

Moderátor Tomáš Zástěra si pořádně zavařil

Moderátor Tomáš Zástěra si pořádně zavařil
Karlovarský festival se každoročně stává nejen dějištěm filmových premiér, ale také vztahových derniér. Tradičně k němu totiž patří i bujaré večírky, na kterých už přeskočila nejedna jiskra. K překvapivému vzplanutí letos došlo i mezi Tomášem Zástěrou (39) a Veroniko Koko Šmehlíkovou (34). Moderátorští kolegové, kteří se donedávna denně potkávali v rádiu, jsou přitom oba šťastně zadání, populární foodblogerka se navíc v polovině května stala maminkou. Partnerská i rodinná krize ale byly protentokrát zažehnány. Mezi sympatickým duem se totiž nad ránem nerozhořela v tmavém zákoutí vášeň, ale sporák při odpoledním natáčení internetového pořadu 30menutovka
 

Tím, jak je dvojice sehraná nejen při slovních přestřelkách, ale i „u plotny“ se mohli bavit nejen návštěvníci karlovarského Mall.cz Parku, ale i diváci internetové televize Mall.tv, která kuchařskou show vysílala v přímém přenose. Zatímco Koko coby oceňovaná foodblogerka a autorka úspěšné kuchařky postupovala při přípravě třiceti porcí lososa s kuskusem na jistotu, Tomáš pozorně následoval její instrukce. Netají se totiž tím, že vařečkám příliš nevládne. Pod dobrým vedením ale podává nadstandardní výkony a se svou moderátorskou kolegyní už má natrénováno. Poprvé si s Koko zavařil v jejím pořadu už v prosinci. Tehdy na place spíš zaskakoval, než asistoval. 

Koko si během natáčení 30menutovky uřízla kus prstu, takže musela okamžitě do nemocnice. Díl s domácí svíčkovou připravenou za půl hodiny byl už ale naplánovaný, diváci Mall.tv v očekávání, a tak nebylo zbytí a byl jsem povolán před kameru,“ vysvětluje své tehdejší hostování Tomáš. „Dělal jsem Koko prodloužené ruce a uvařil svoji první svíčkovou. Neskromně musím přiznat, že se povedla, což potvrdili i někteří mimořádně vybíraví členové štábu,“ pochvaluje si moderátor. Tomáš to tenkrát zvládnul na jedničku. Zachránil mě a vlastně celou tu epizodu, bez něho bychom to nezvládli. Dneska už jsme oba věděli, do čeho jdeme, a na společné vaření jsme se moc těšili,“ nešetří komplimenty Koko.   

Televizní a rozhlasový éter ale nejsou jediným místem, kde se oba potkávají. „Koko má teď sice kvůli Emě pauzu v rádiu, ale jinak se vídáme skoro každý den a říkáme si snad úplně všechno. Na pivo asi ještě nějakou chvíli nezajdeme, ale od září budeme zase společně vysílat, tak to všechno budu mít z první ruky. Máme takový pěkný přátelsko-pracovní vztah,“ plánuje Tomáš. „Přiznám se, že moje dojmy z prvního setkání s Tomášem byly trochu rozpačité, ale pak si to sedlo a musím říct, že úplně překvapivě suprově a od té doby jsme absolutně spokojení. Neměnila bych,“ dodává Koko, která přijela do Karlových Varů i se svojí šestitýdenní dcerou a manželem. „Je to náš první výlet od narození Emy a hned s přespáním. Coby novopečení rodiče jsme paradoxně první hlídání hledali pro psy,“ směje se Koko.