Modelka Kristýna Schicková ozdobí 2. února v Obecním domě Český ples

Modelka Kristýna Schicková ozdobí 2. února v Obecním domě Český ples

Modelka Kristýna Schicková ozdobí 2. února v Obecním domě Český ples

Krásnou modelku čeká událost sezony. Šaty vybere na poslední chvíli

Modelku Kristýnu Schickovou (24), finalistku České miss 2013 a starší sestru fotbalisty Patrika Schicka (23) doma moc nevídáme. Hodně času tráví v Los Angeles, kde se jí profesně daří a je tak jejím druhým domovem. Kvůli několika vzácným příležitostem se ale do rodné vlasti ráda vrací. Jednou z nich je pro ni i návštěva prestižního Českého plesu, který se letos bude konat už v sobotu, 2. února v Obecním domě v Praze. Modelka Kristýna Schicková žije převážně ve slunné Kalifornii, kde si, pokud jde o garderobu, vystačí téměř po celý rok s letními modely a plavkami, ve kterých také vynikne její dokonalá postava. Šaty pak nejraději obléká na plesy, kterých se každoročně ráda jako host účastní v zahraničí i doma v Česku. Právě tady jí, stejně jako v loňském roce, čeká účast na společenské události sezony Českém plese. A tak i ona řeší otázku, co na sebe. Tentokrát se bude ale krásná modelka rozhodovat zřejmě na poslední chvíli. „Momentálně jsem pracovně v zahraničí a tak stále nevím, jaké šaty a od jakého návrháře si vyberu. Díky mé práci ale sleduji celý rok světové trendy a nové kolekce, tudíž přesně vím, za kým jít, abychom moji představu zrealizovali a společně vybrali ty nejlepší šaty,“ prozrazuje Kristýna zkušeně, že se o výběr róby na výjimečnou událost nebojí.

K plesům neodmyslitelně patří také tanec. Jak je na tom modelka s touto disciplínou? „Miluji latinsko-americké tance. Na plesech ovšem s partnerem nejraději tančíme valčík,“ říká a doplňuje, že k tanci jí tuto sobotu v Obecním domě vyzve její partner Lukáš Třešňák, majitel designového studia Tresnakdesign a šéfdesigner Kaprain Real Estate.

Kristýna samozřejmě dbá i na to, aby nejen šaty, ale i její celkový vzhled odpovídal výjimečnému charakteru akce. Coby modelka spoléhá při samotných přípravách na ples na pomoc profesionálů. „Stará se o mě celý tým. Převážně trávím hodinku v rukou své oblíbené vizážistky Eleny Pinzari a hodinu v salonu Michala Zapoměla. Samozřejmě k přípravám pak patří i zkoušky šatů, výběr bot a šperků,“ říká. A právě v otázce šperků už má Kristýna jasno hned dvakrát. Na Český ples zvolila šperky od Klenoty Aurum a zároveň se těší, že na něm potká i světoznámého šperkaře Jannika Olandera působícího v Los Angeles. Už v sobotu 2. února 2019 na Českém plese v Obecním domě.