M&M’s sváteční tipy pro dvojnásobnou radost

M&M’s sváteční tipy pro dvojnásobnou radost

M&M’s sváteční tipy pro dvojnásobnou radost

M&M’s sváteční tipy pro dvojnásobnou radost

Milujete čokoládové bonbóny M&M’s nebo tyčinky Snickers a Twix? Jejich lahodná chuť vám zpříjemní slavnostní chvíle a letos opět nabídnou praktickou inspiraci, ať už hledáte tip na mikulášskou nadílku nebo vánoční dárek. Speciální sváteční novinky vám navíc umožní potěšit nejen rodinu a přátele, ale získat něco navíc a odměnit i sebe!


 

Čokoládové bonbóny nebo raději tyčinky? Do nadílky dejte obojí a navíc krásně zabalené! Namixujte perfektní čokoládovou kombinaci podle chuti do originálního dárkového boxu. Vyberte si pět svých favoritů a zaplatíte pouze čtyři. Pátým produktem se můžete odměnit sami a zcela zdarma! Krabička se skvěle hodí jako dárek od Mikuláše. Ať už zvolíte praktické kapesní balení čokoládových bonbónů M&M’s nebo čokoládové tyčinky Snickers, Twix, Mars a Bounty, úspěch je zaručen. Limitovanou edici nepřehlédnutelných krabiček s hrdiny značky M&M’s Červeným a Žlutým a odtrhávacím 4 + 1 slevovým kuponem získáte pouze ve vybraných nezávislých prodejnách. Pospěšte si, ať ji nepropásnete!

Vánoční M&M’s dárek pro celoroční potěšení                                  

Všechny fanoušky čokoládových bonbónů M&M’s překvapí limitovaná edice tří modelů proslulých dávkovačů na tyto světově nejpopulárnější cukrovinky. Červený jako kanoista a Žlutý v roli bikera či skatera pod stromkem zazáří. Doporučujeme přibalit zásobu M&M’s. Radost v podobě lahodné čokolády pak budou rozdávat po celý rok. Každý stojí 299 Kč a společně s ním získáte 45 gramové balení M&M’s zdarma, jímž se můžete odměnit za úspěšné vánoční nákupy. V České republice jsou k dispozici od prosince zcela exkluzivně pouze ve vybraných prodejnách Tesco. Více informací k prodejním místům hledejte na Facebooku.

Novinky ze světa M&M’s najdete na www.facebook.com/MMsCzech.