Mister International Neil Perez se Simonou Krainovou

Mister International Neil Perez se Simonou Krainovou

Mister International Neil Perez se Simonou Krainovou

Vítěz Mister International Neil Perez zavítal do České republiky na finálový večer Muže roku.

Neilovi je třicet let a do Česka zavítal o pár dnů dopředu, aby si prohlédl hlavní město, navštíví Zámek Hlubokou či Zámek v Náchodě, také bude přijat v poslanecké sněmovně Soňou Markovou či starostou města Náchod Janem Birke. Zúčastnil se i setkání se Simonou Krainovou na klinice plastické a estetické chirurgie YES VISAGE, která je partnerem soutěže Muž roku.

 

Neil Perez je policista na Filipínách. "Svou práci miluji a snažím se ji věnovat, i když součástí výhry je cestování po celém světě" dodává Neil. "Máte to tady opravdu krásné”, pochvaloval si Neil prostředí v kliniky YES Visage. “Zatím jsem žádnou úpravu těla nepodstoupil, ale rozhodně estetickou medicínu a plastickou chirurgii neodsuzuji a myslím si, že jestli to má pomoci dané osobě, jsem rozhodně pro" dodává Neil. Setkání se Simonou Krainovou si užil.

"Neil je sympatický muž, má skvělý smysl pro humor, což se mi na mužích líbí,” dodala Simona Krainová. Neil Perez je policista a jeho nejdrsnější zážitek je, když jeho kolegu zabili při potyčce, proto by si přál, aby bylo vice lidskosti mezi lidmi a tolerance.

Neilovi se velmi líbila Simona Krainová, líbí se mi dlouhonohé dívky, ale jsem bohužel zadaný svěřil se Neil. O vítězovi Muže roku se rozhodne již tento pátek v Náchodě.