MISS LÉTO a DOSTIHY

MISS LÉTO a DOSTIHY

MISS LÉTO a DOSTIHY

Finále Miss Léta proběhne v neděli 24. 9. na Velké Chuchli. Vítězka vyhrává auto a luxusní ceny.

Na závodišti Velká Chuchle v neděli 24. září Praha zažije vrcholnou dostihovou, módní a společenskou událost při příležitosti 111. výročí vzniku závodiště, která svým důrazem na módu a styl je věnována hlavně ženám. Společenským vrcholem této slavnosti bude vyhlášení vítězky soutěže Miss Léta 2017, vrcholným dostihem pak bude tradiční Velká cena Prahy. Stejně jako červnová akce Ladies Day, která na Velké Chuchli slavnostně zahájila Miss Léta, je i při této události ve VIP a klubové části vyžadován povinný dress code. Na vítězky Miss Léta čekají luxusní ceny celkem za 300.000 Kč.

MINULÁ AKCE BYLA VYPRODÁNA


Spolupráce mezi závodištěm Velká Chuchle, soutěží Miss léta a společností Mironet byla zahájena akcí Ladies day, která přestože měla v České republice premiéru, byla s kapacitou 5000 vstupenek zcela vyprodána. Zejména dámy věnovaly obrovskou pozornost svému outfitu a akce se stala už při své premiéře významnou společenskou událostí za účasti prakticky všech médií. Po vzoru úspěšného Ladies day je nedělní program Finále Miss léta a Velké ceny Prahy znovu koncipován pro páry, módní nadšence, milovníky koní i ženské krásy a pro rodiny s dětmi.

INFORMACE O AKCI:

Termín: neděle 24. září 2017, 1400-1800 (areál otevřen od 1200)
Místo: závodiště Conseq Park Velká Chuchle

Miss Léta se v roce 2017 stala dominantní soutěží krásy v České republice. V současnosti je soutěží nejsledovanější a zároveň byla podpořena jako první soutěž krásy v historii České republiky i Československa světovými módními značkami. Finále Miss Léta svým důrazem na noblesu, módu a styl tradičně přitahuje pozornost i těch, které ostatní soutěže krásy nebo dostihy běžně neoslovují.


Dress code: cocktail dress with ladies hat Klikněte zde: více informací k dress code
Dress code je ve VIP zóně a v klubové části je povinný pro všechny zúčastněné.

VIP bez rautu 250 Kč
VIP rodinná* 600 Kč
Klub s rautem 1500 Kč
Klub rodinná* 3600 Kč

• Přízemí (zóna se stage)
• VIP bez rautu – 2. patro
• VIP s rautem – 4. patro