Míša Dolinová a Pavel Vohnout Kyklop s Five Angels na dovolenou!

Míša Dolinová a Pavel Vohnout Kyklop s Five Angels na dovolenou!

Míša Dolinová a Pavel Vohnout Kyklop s Five Angels na dovolenou!

Míša Dolinová a Kyklop si na dovolené pochutnávají na pizze a slaných dortech, holky s Five Angels celé prázdniny zpívají!

 

 

Jak to vypadá, když se balí na dovolenou dvě rodiny najednou a jestli se vůbec najde tak velké auto, aby pobralo všechny ty kufry, lehátka a nafukovací příšerky, si vyzkoušela Michaela Dolinová s dcerou Jůlií a Pavel Vohnout - Kyklop. Ten na dovolenkovou jízdu vzal nejen svou manželku Stáňu, ale také obě dcery, dvojčata Sandru a Nikolu. To ale netušil, že holky pozvaly své starší kamarádky, populární dívčí skupinu Five Angels. Do jednoho auta, i když šlo o velký Range Rover, se už takový babinec nevešel.

U autosalonu Dajbych, kde se povedená partička sešla, bylo tedy pěkně veselo ...

"Je fakt, že nás na dovolenou vždycky jezdí celá banda a věcí zrovna málo nebereme, ale nesnažíme se nacpat do jednoho vozu", podotkl Kyklop při pohledu na zavazadla přítomných slečen a prozradil, že úplně nejraději by se podíval do Vietnamu. Láká mě tamní panenská příroda. Během léta si ale delší volno dovolit nemůžu, protože buď koncertuji s Maxim Turbulenc, nebo se věnuji sólové dráze s Blue Rocket. S nimi budeme objíždět festivaly, mimo jiné Sázavafest, na který se těším každý rok."

To Míša Dolinová si volna o prázdninách užije. Už se těší, až s rodinou vyrazí na chalupu. "Máme ji u České lípy a já to tam fakt miluju", svěřila se usměvavá herečka a přiznala, že podobně tíhne k Alpám. To ale neznamená, že by netoužila po výletech do jiných destinací. "Hrozně ráda bych se podívala do Jižní Ameriky a pak taky s manželem do New Yorku, kde už jsem byla dvakrát, tak bych ho tam moc ráda provedla," uvedla herečka, jejíž dovolená musí být aktivní, protože lenošení u moře ji ubíjí. Léto sice Dolinová stráví víceméně nepracovně, v září ji ale už čeká natáčení i divadlo, a v říjnu velký projekt pro školní děti s příznačným názvem Trapas nepřežiju!

Ale zpátky k dovoleným. Na otázku, jakým pokrmům dávají během prázdninových pobytů přednost, odpověděli téměř shodně: "Nejraději máme lehká jídla jako třeba saláty, ale jen se studeným si naše rodina nevystačí", reagovala herečka Míša Dolinová. "Saláty tedy doplňujeme slanými koláči na všemožné způsoby nebo pizzou, kterou zbožňují hlavně holky."

I rodina Pavla Vohnouta - Kyklopa se v období horkých letních dnů stravuje jinak než během školního roku. "Protože bydlíme v domě se zahradou, v létě hodně grilujeme", uvádí zpěvák.

"A rozhodně nejde o masa, ale o ryby, cukety, lilky, papriky, rajčata a tak podobně. K tomu máme rádi různé druhy slaných koláčů nebo pizzu. A já osobně, pokud mám na talíři grilovanou zeleninu, pak v koláči to maso nebo nějakou uzeninu uvítám" , uzavřel téma prázdninového jídelníčku Pavel Vohnout, který je proslulý svým kulinářským umem.

Zdroj: Kloboukfilm, Foto: Josef Edvard Gregor