Miloš Škorpil - křest knihy

Miloš Škorpil - křest knihy

Miloš Škorpil - křest knihy

Vážení přátelé,
srdečně Vás zveme na letošní poslední křest knihy našeho nakladatelství - nejnovější knihy nestora českého běhání Miloše Škorpila – Běžecká bible Miloše Škorpila.
 
Slavnostní křest se uskuteční v JIŽ DNES od 17 hodin  v prostorách Running Mall (Milady Horákové 20, Praha 7). Kmotry knihy budou Dalibor Gondík, Jiží Ježek Miloš Čermák. Slovem provede moderátor Josef Kudrna.


 
Anotace
V knize čtenář nalezne stovky osvědčených rad, tipů a nápadů, jak zapojit běh do života každého z nás, ať už chceme zlepšit výkon, zhubnout do plavek nebo se jen příjemně hýbat.
Autor se detailně a čtivě zabývá problematikou tréninku, výživy, běžeckých zranění, relaxace či přípravy na závody, přičemž se stejnou měrou věnuje začínajícím běžcům, hobíkům i zkušeným běžcům, aby tak doložil, že běh není sport pro vrcholové atlety, ale že prospívá každému.
Významnou součástí knihy jsou i podrobné tréninkové plány na 5 či 10 kilometrů, půlmaraton, maraton i ultramaraton. Kniha se věnuje všem zásadním tématům, o nichž se v běžecké komunitě živě diskutuje, ale přináší také v autorově nezaměnitelném stylu a s humorem odpověď na nejdůležitější otázku: proč a jak běhat až do pozdního věku.