Mikulášská odměna pro hodné děti

Mikulášská odměna pro hodné děti

Mikulášská odměna pro hodné děti

Mikulášská odměna pro hodné děti: Pedro Zimní mix

 Mikulášská nadílka je za dveřmi a s ní i chutná dobrota v praktické dóze, která potěší všechny milovníky želé bonbonů. V Pedro Zimním mixu, připraveném speciálně pro zimní měsíce, najdete všechny oblíbené chutě jako je citron, ananas, jablko, jahoda, pomeranč nebo černý rybíz. Lahodné bonbony zachutnají i díky 5% podílu šťávy z hroznového vína.


Měkké želé bonbony mají částečně pěnovou strukturu. Baleny jsou v originálních 400 g velkých dózách, na kterých nechybí tradiční logo s klukem v sombreru. Čert s Mikulášem dobře vědí, že takovou porci laskomin si zaslouží děti zejména za celoroční hezké chování.

Nejedny oči se rozzáří, když v tradičním mikulášském balíčku s ovocem, zlatými mincemi nebo perníčky objeví dózičku s želé, které má tvar stromečku, komety, větvičky anebo boty. Bonbony jsou navíc bez palmového oleje, a proto nejeden rodič může mít dobrý pocit ze sladké odměny.


Tip: PEDRO Zimní mix navodí tu správnou zimní atmosféru, když se o něj podělíte v rodinném kruhu a zahrajete si třeba zábavnou hru. Každý, než si vezme bonbonek z dózy, musí vyprávět všem svou oblíbenou pohádku/básničku.

PEDRO Zimní Mix se prodává v plastových dózách 400 g v síti prodejen Pedro a v běžné maloobchodní síti od 49,90 Kč. www.mojepedro.cz