Michal Kavalčík je novou posilou Diváckých zpráv na Primě

Michal Kavalčík je novou posilou Diváckých zpráv na Primě

Michal Kavalčík je novou posilou Diváckých zpráv na Primě

Lucie Šilhánová končí na postu moderátorky Diváckých zpráv. Naposledy ji diváci uvidí v neděli 13.srpna. Divácké zprávy moderovala ve dvojici s Tomášem Krausem od dubna 2014. Ten bude společně s Michalem Kavalčíkem jednu z nejoblíbenějších relací zpravodajské hodiny na Primě uvádět i nadále.

„Primě moc děkuji za příležitost i možnost naučit se nové věci, a že jich bylo! Nicméně divočit jako kluci ve vysílání už se v pátém měsíci snad ani nehodí, tak to nechám na nich. Končím na vlastní žádost a jsem velmi ráda, že mi Prima vyšla ve všem maximálně vstříc,“ řekla Lucie Šilhánová.

 „Lucii děkujeme za spolupráci, gratulujeme a přejeme jí hodně štěstí,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Se samostatnou diváckou zpravodajskou relací, jejíž obsah budou tvořit sami diváci, přišla v říjnu 2013 Prima jako první televizní stanice. Televize dala šanci divákům zapojit se do vysílání a stát se reportérem. Heslo ,Budu na Primě!ʻ, kterým se diváčtí reportéři ohlašují, je už legendární. Během let si Divácké zprávy získaly obrovský počet fanoušků a patří k nejsledovanějším pořadům televize Prima. Divácké zprávy vysílá Prima v rámci zpravodajské hodiny už čtvrtým rokem v 19.40, první vydání bylo 28. října 2013. Foto: Prima FTV