Michal Kavalčík jako moderátor na Primě? Proč ne?!

Michal Kavalčík jako moderátor na Primě? Proč ne?!

Michal Kavalčík jako moderátor na Primě? Proč ne?!

Divácké zprávy mají novou posilu, třetím moderátorem bude Michal Kavalčík

Budu na Primě! Moderátor, herec, zpěvák a režisér Michal Kavalčík od 1. června posílí stávající moderátorskou dvojici Diváckých zpráv Lucii Šilhánovou a Tomáše Krause.

„Michal Kavalčík je jedním z nejvýraznějších moderátorů a osobností. Právě jeho humor, pohotové reakce a nezaměnitelná image jsou přesně to, co Divácké zprávy oživí a zatraktivní,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Zpěvák, moderátor, a hlavně herec Michal Kavalčík je znám jako člověk, pro kterého žádná výzva není nepřekonatelná. Skáče padákem, vrhá se střemhlav ze Žďákovského mostu na gumovém laně, potápí se do známých i neznámých vod, a ještě se u toho natáčí na video. Hlavně ale ze sebe celých deset let dokázal dělat burana z Ostravy, který nemilosrdně, až k samé hranici sebezničení, karikoval nás všechny, a také s citlivým srdcem pomáhal potřebným. Nyní jej můžeme slýchat na dopoledních vlnách celoplošného rádia KISS a od června jej také budeme vídat v Diváckých zprávách televize Prima! Tam ho čeká role břitkého glosátora diváckých videí. Sám Michal Kavalčík, pro kterého je prý tahle pozice jako stvořená, tento svůj další kariérní milník hned ze startu glosuje.

„Moje věčně mladá maminka nad tou nesmírnou odvahou televize Prima jen kroutila hlavou. Tohle beru jako barometr, který signalizuje, že vše je na dobré cestě. Vždycky, když se maminka nad nějakou mou vylomeninou takto tváří, mívá to úspěch (klepu na dřevo). Takže díky, mami, slibuji Ti, že občas si vzpomenu na všechna Tvá slova a z obrazovky Ti zamávám. Hlavně ale sleduj večerní ,prime timeʻ, protože tam se budu Tobě a všem srandychtivým divákům pravidelně zjevovat,“ těší na své první Divošky Michal Kavalčík, který bude moderovat Divácké zprávy poprvé právě ve čtvrtek 1. června. Divácké zprávy vysílá Prima v rámci zpravodajské hodiny už čtvrtým rokem, první vydání bylo 28. října 2013. Během let si získaly velký počet fanoušků a patří k nejsledovanějším pořadům televize Prima.

„Divácké zprávy daly jako první v zemi šanci divákům zapojit se do televizního vysílání a stát se reportérem. Zábavná amatérská videa sledují statisíce diváků a čas vysílání 19.40 patří k pevným bodům zpravodajské hodiny televize Prima. Heslo ,Budu na Primě!ʻ, kterým se diváčtí reportéři ohlašují, je už legendární,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Divácké zprávy vysílá televize Prima každý den „Ihned po Krimi!“ cca od 19.40 hodin.