Mezinárodní turnaj v MMA přichází do pražské O2 Areny

Mezinárodní turnaj v MMA přichází do pražské O2 Areny

Mezinárodní turnaj v MMA přichází do pražské O2 Areny

Mezinárodní turnaj v MMA přichází do pražské O2 ArenyMMA přichází do pražské O2 Areny. Nejvzrušující sportovní událost přijíždí do Prahy! European Fighting Challenge (EuroFC) navštíví O2 Arénu vůbec poprvé 11. února 2017 a představí nejlepší bojovníky MMA z celého světa.

 

Po velmi úspěšném debutu ve Finsku v říjnu 2016, se EuroFC představí v hlavním městě České republiky a slibuje událost plnou adrenalinu. Pojdte se podívat na jedny z nejlepších bojovníků MMA na světě bojujících proti sobě uvnitř klece EuroFC.

Bojovníci, kteří jsou z Brazílie, Chorvatska, Peru, Švédska, Německa, Maďarska, Dánska a dalších zemí se Vám představí po boku některých z největších konkurentů z České republiky, jakými jsou Miloš Petrásek, Lucie Pudilová, Jan Malach, a legendární průkopník MMA Petr “Monster” Kníže. Další bojovníci budou oznámeni během nadcházejících dnů.

EuroFC 02 poskytne skutečnou horskou dráhu emocí během večera plného vizuální fantazie a dechberoucích chmatů, při kterých budete zajisté jásat a fandit. Tato událost je pro každého a nelze ji zmeškat.

Vstupenky si můžete zakoupit na http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=-2147482721

O MMA

MMA (Mixed Martial Arts neboli kombinovaná bojová umění) je nejrychleji rostoucím sportem na světě. Spojuje v sobě všechna bojová umění, jakými jsou box, kickbox, zápas, judo, jiu-jitsu a mnoho dalších bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Je několik způsobů, jak dosáhnout vítězství — knockout (K.O.), vzdáním soupeře (submission), zastavení rozhodčím - technické K.O. (T.K.O.) a bojuje se ve více než třech pětiminutových kolech.

O EuroFC

EuroFC je první celo-evropský promotér MMA. Organizace byla spuštěna na počátku roku 2016 a klade si za cíl přinést nejvyšší úroveň MMA do některých z nejlepších evropských destinací. První hostující zemí bylo
Finsko s EuroFC 01, nyní je na řadě Česká republika s EuroFC 02 a dále bude Dánsko s EuroFC 03. Mnoho dalších událostí v mnoha různých zemích se rýsuje.
EuroFC zaměstnává světové odborníky, rozhodčí, cutmeny a zdravotníky s cílem zajistit nejbezpečnější prostředí pro elitní atlety.

Další informace

Další informace o EURO-FC najdete na webových stránkách www.euro-fc.com nebo na našich sociálních sítích.
Fightcard akce již teď na http://www.euro-fc.com/events/eurofc-02