Městská divadla pražská - PROGRAM ÚNOR 2015

Městská divadla pražská - PROGRAM ÚNOR 2015

Městská divadla pražská - PROGRAM ÚNOR 2015

1.         19:00   Touha jménem Einodis – pronájem

2.         15:00   Bedřich Smetana: The Greatest Hits – pro KMD

3.         10:00   Lakomá Barka – pro školy

            19:00   Listopad + prohlídka zákulisí

4.         10:00   Lakomá Barka – pro školy

            19:00   Mefisto – Divadlo pod Palmovkou – derniéra, hostující představení

5.         19:00   Sen čarovné noci

6.         19:00   V+W Revue – k výročí narození J. Wericha

7.         17:00   Pan Kaplan má třídu rád

9.         10:00   Bylo nás pět – pro školy

            19:00   Holky z kalendáře + prohlídka zákulisí

10.       19:00   Dobře rozehraná partie - zadáno

12.       19:00   Vše o mé matce + prohlídka zákulisí

13.       11:00   Skořepinky na Cibulce – kavárna ABC

           19:00   Drž mě pevně, miluj mě zlehka

14.       17:00   Shirley Valentine+ prohlídka zákulisí

15.       19:00   Králova řeč – Divadlo pod Palmovkou – hostující představení

16.       19:00   V+W Revue – předpl. sk. A

17.       19:00   Král Lear

18.       19:00   Bylo nás pět

19.       19:00   Markéta Lazarová

21.       17:00   Shirley Valentine

23.       19:00   Rváč

24.       19:00   Pan Kaplan má třídu rád

25.       19:00   Bedřich Smetana: The Greatest Hits

26.       19:00   Drž mě pevně, miluj mě zlehka

27.       19:00   V+W Revue

28.       17:00   Listopad

Malá scéna ABC

2.         19:00   Tanec smrti

7.         10:00   Herecký kurz pro neherce I.

8.         19:00   Ohlédni se v hněvu – Sumus – pronájem

10.       15:00   César a Drana

11.       19:00   Tanec smrti

20.       11:00   Tanec smrti – pro školy

20.       19:00   Ohlédni se v hněvu – Sumus - pronájem

24.       15:00   César a Drana

 

Divadlo Rokoko

2.         19:00   Hráči

3.         19:00   Kdo se bojí Virginie Woolfové? + prohlídka zákulisí

4.         19:00   Kancl – 50. repríza

5.         19:00   Oddací lis + prohlídka zákulisí

6.         19:00   Veterán + prohlídka zákulisí

7.         17:00   Sebevrah

9.         19:00   Burundanga + prohlídka zákulisí

10.       19:00   A voda stoupá

12.       19:00   Hráči + prohlídka zákulisí

13.       19:00   Kdo se bojí Virginie Woolfové?

14.       17:00   Veterán – představení pro nezadané

16.       19:00   Oddací list + prohlídka zákulisí

17.       19:00   Návštěvy u pana Greena – hostující představení

18.       19:00   Fialové Květy štěstí + prohlídka zákulisí

19.       19:00   Molly Sweeney

20.       19:00   Důkaz

21.       17:00   Želary

23.       15:00   Věštkyně, vraždy a jasnovidci – pro KMD

19:00   Věštkyně, vraždy a jasnovidci

24.       17:00   Kancl + prohlídka zákulisí

25.       19:00   Úsměv Dafné

26.       11:00   Úsměv Dafné – pro seniory

28.       17:00   Veterán – předpl. sk. D

21:00   Taneční soirée Henriety Hornáčkové a jejích hostů

Zájezdy

Dobře rozehraná partie, Skuteč, středa 4. 2. od 19 hodin

Listopad, Písek, středa 11. 2. od 19 hodin

Molly Sweeney, středa 11. 2. od 19 hodin

Listopad, Tábor, pondělí 16. 2. od 19 hodin

Kdo se bojí Virginie Woolfové?, čtvrtek 26. 2. od 19 hodin