Mějte jiné boty na sport, do práce i do společnosti radí Taťána Kuchařová

Mějte jiné boty na sport, do práce i do společnosti radí Taťána Kuchařová

Mějte jiné boty na sport, do práce i do společnosti radí Taťána Kuchařová

 

Taťána Kuchařová se v poslední době více věnuje společenským i pracovním aktivitám u nás, a není již žádným tajemstvím, že je to i díky vztahu s hudebníkem Ondřejem Brzobohatým. Před pár dny slavnostně pokřtila aktuální podzimní kolekci obuvi CCC, které je tváří i v této sezóně.

Jako žena na svém místě vyrazila po milých povinnostech spojených se křtem mezi regály nové prodejny této značky v OC Europark a vybrala si několik párů bot do své podzimní výbavy. Nechyběl mezi nimi samozřejmě pár v barvě bordó, která je jedničkou pro toto období.

 

„Už jsem se nemohla dočkat, až si prohlédnu podzimní kolekci CCC a musím uznat, že je nádherná a současně praktická. Boty byly vždy mojí velkou vášní a nikdy z prodejny neodejdu s prázdnou.Tak jako dnes. Přiznávám, že nejde odolat ani kabelkám, které jsou také chic a trendy. Věřím, že všechny dámy, stejně tak i mé mladší sestry si je zamilují,“ svěřila se modelka.

 

Fotografie k aktuální kolekci vznikaly letos v Londýně (loni padla volba na další světovou metropoli Paříž) a Taťáně to na nich jako vždy velmi sluší. Velmi se sem těšila, už proto, že zde má spoustu přátel z doby svého ročního pobytu po výhře ve finále Miss World. Teď už se ale modelka věnuje také své nové vášni  -  herectví nebo tanci. Zanedlouho se objeví například v populárním nováckém seriálu Gympl s.r.o. nebo v taneční soutěži České televize.

 

 

Aktuálně rada na závěr, jak na záchranu mokrých bot

S přicházejícím podzimem se vám podaří v botách určitě někdy zmoknout. Měli byste jim pak věnovat náležitou péči, aby na nich nevznikly ošklivé skvrny. Nejlepší je proto prevence, použijte impregnační spreje, aby boty nepromokly a nenarušila se jejich struktura. Veronika Sajdoková z CCC doporučuje: „U kožených bot, pokud jsou mokré, je ideální vycpat je zmačkanými novinami a nechat volně proschnout. Pokud je dáte ke přímému zdroji tepla, hrozí, že popraskají.“