Megakoncert Heleny Vondráčkové se blíží!

Megakoncert Heleny Vondráčkové se blíží!

Megakoncert Heleny Vondráčkové se blíží!

Bude to velké, grandiózní a úžasné. Aby také ne! Už 20. ledna se do O2 arény chystá koncert, který osloví fanoušky hudby napříč generacemi. To ovšem dokáže jen málokdo. Jednou z takových zpěvaček je bezesporu Helena Vondráčková.

 

Letos jí bude jedenasedmdesát let. Můžete si o ní myslet všechno možné, ale několik věcí Heleně Vondráčkové upřít nelze. Stále má dokonalý hlas, postavu jako ze žurnálu, kterou jí závidí kdejaká třicítka. A jakýkoli koncert stále bez problémů "udýchá", což také není jen tak samo sebou. Není se proto čemu divit, že lístky na koncert v 02 aréně jdou na dračku. Vzhledem ke kapacitě místa jsou však stále ještě k dostání, a tak máte pořád ještě možnost dostat se na jedinečnou show, jíž produkuje osvědčená dvojice Oldřich Lichtenberg a Michal David.

Výroční koncert legendy české populární hudby bude skutečným zážitkem. Publikum čeká průřez celou bohatou kariérou této české ikony populární hudby. Na koncertu nebudou chybět nejznámější hity Heleny Vondráčkové jako Dlouhá noc, Proč mě nikdo nemá rád, Sladké mámení a mnoho dalších. V průběhu koncertu vystoupí i řada gratulantů z české hudební scény. Diváci se mohou těšit na velkolepou scénu, hudební, světelnou a taneční show.

 

Písničky nestárnoucí zpěvačky zná doslova každý, bez ohledu na věk. I repertoár koncertu bude velmi pestrý, uzpůsoben pro všechny, kdož mají zpěvaččiny písničky rádi. Navíc se publikum může těšit i na hvězdné hosty. 20. ledna v O2 aréně  zazpívají také Vašo Patejdl, Josef Vojtek, již zmíněný hotmaker Michal David a mnoho dalších. Tohle si zkrátka nemůžete nechat ujít!

Předprodej vstupenek zde: https://www.ticketportal.cz/Event/HELENA_VONDRACKOVA_70