Media alert - Bosé lifestylové tenisky Geo Court II v nové, udržitelnější verzi

Media alert - Bosé lifestylové tenisky Geo Court II v nové, udržitelnější verzi

Media alert - Bosé lifestylové tenisky Geo Court II v nové, udržitelnější verzi

 Bosé lifestylové tenisky Geo Court II v nové, udržitelnější verzi

Letošní módní trendy jsou ve znamení pohodlnosti, minimalismu a udržitelnosti. Značka barefoot obutí VIVOBAREFOOT aktuálně představuje jeden ze svých nejoblíbenějších modelů v nové, vylepšené a udržitelnější verzi. Tenisky Geo Court II pro každou příležitost jsou dostupné v barevných variantách Obsidian a Limestone pro ni i pro něj, Graphite pro něj a Misty Rose pro ni. Na své si přijdou nejen všichni sneakerheads. Tento minimalistický snadno kombinovatelný model, při jehož výrobě byl kladen maximální důraz na životní prostředí, totiž splňuje všechny atributy must-have kousku pro rok 2021. A navíc zprostředkuje vašim chodidlům benefity bosé chůze.

Bosé tenisky jsou vyrobeny v anatomickém tvaru chodidla z prvotřídní hladké a broušené kůže ze zvířat z volného chovu, která byla využita i na podšívku kolem kotníků a stélku, k dostání jsou ale i ve veganské variantě. Tyto barefoot boty jsou vybaveny 3 mm tenkou oděruodolnou podrážkou, jež zaručuje pocit bosé chůze a vnímání povrchu, po kterém se pohybujete. Obuv je doplněna o tkaničky z BIO bavlny a vnitřní ortholite vložky vyrobené z recyklovaného spotřebitelského odpadu.

Udržitelné inovace napříč klíčovými nejoblíbenějšími produkty portfolia VIVOBAREFOOT zahrnují snížení koženého odpadu a využití recyklovaného spotřebitelského odpadu a recyklovaných materiálů, jako jsou PET lahve, virgin nylon a 100% organická bavlna.

Geo Court II jsou dostupné v kamenných prodejnách VIVOBAREFOOT concept store v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích a Hradci Králové či na e-shopu.

Cena: 3 590,-

O udržitelném přístupu VIVOBAREFOOT:

Veškerá obuv VIVOBAREFOOT se vyrábí z přírodních, bio a recyklovaných materiálů pocházejících z udržitelných zdrojů s posláním chránit planetu. Cílem bratranců Galahada a Ashera Clarkových, zakladatelů VIVOBAREFOOT, je vytvořit alternativní obuv pro ty, kteří chtějí vnímat podněty, získávat prožitky, cítit. V roce 2020 se VIVOBAREFOOT stala akreditovanou značkou B Corp a zahájila program ReVivo, v rámci kterého „oživuje“ obnošené páry obuvi VIVOBAREFOOT a nabízí je ke koupi, čímž prodlužuje životnost produktu a významně snižuje množství obuvi VIVOBAREFOOT na skládkách.