Martin Maxa -  Žádné srdce už nezlomí!

Martin Maxa - Žádné srdce už nezlomí!

Martin Maxa - Žádné srdce už nezlomí!

Tenhleten že měl tisíce známostí???

Kdo se může pochlubit, že mu prošly náručí tisícovky žen? Iglesias, Jagger, Maxa... Ten poslední ale změnil image a nesbalí už nic.

Martin Maxa právě vypouští do světa svůj nový videoklip, v němž hraje traktoristu nevábného zevnějšku, který se snaží sbalit atraktivní slečnu. Každému je ale jasné, že je to marnost nad marnost a hlavní hrdina písničky "Kocór v tróbě" nemůže sbalit nikdy nikoho. Jak je na tom ale v tomto směru Martin?

Martine, muzikanti nemívají o přízeň dam nouzi. Postelí Micka Jaggera prý prošlo přes čtyři tisíce žen, stejným číslem se prezentuje Enrique Iglesias. Jak jsi na tom ty?

Já jsem o těchto věcech nikdy nemluvil. Nejenom do médií, ale většinou ani s kamarádama.

Teď už o sobě ale říkáš, že jsi starší pán, že tě bolí záda a volné chvíle trávíš prací na zahradě. Odlož na chvíli ten rýč a zavzpomínej na hříchy mládí. Může se český muzikant pochlubit stejnými úspěchy, jako Iglesias nebo Jagger?

Řekl bych jen, že v tomhle myslím za světem nijak nezaostáváme. :-) Pokud jde ale o mě, tak tahle éra spadá do období, než jsem byl veřejně známou figurou. Čili si myslím, že trochu větší úspěchy u žen nemusí být pouze výsledkem popularity. Já jsem naopak od té doby, co se mi "přihodila sláva" vyloženě domácí typ.

Takže toho počtu "zářezů", který nechceš říct, ale je v řádech tisíců, jsi docílil přibližně do svých čtyřiceti?

Bavíme se o období zhruba dvaceti let dospělého života, to je přece dlouhá doba. Navíc je to období nevybouřeného mládí, kdy žádný svobodný chlap není svatoušek, jde jen o množství příležitostí. A neříkejme tomu "zářezy", pro mě to všechno byly příběhy, každá ta dáma byla něčím zajímavá a každá ta událost měla svoje kouzlo.

Vzhledem k tomu, že tehdy ještě neexistovaly internetové seznamky, řekni, jak jsi ty holky balil?

Rád bych si myslel, že svou výřečnosti a slušným vychováním.:-) Nikdy jsem ale netlačil na pilu. Ani na žádnou slečnu. :-) Vliv ovšem určitě mělo i prostředí, v němž jsem se pohyboval. Hrál jsem na kytaru v provinčních kapelách, byl jsem vrcholový sportovec, provozoval jsem hudební klub. To všechno jsou prostředí, kde je život divoký, možnost seznamování se značná a mravy trochu uvolněné. :-)

Když už jsem zmínila ty seznamky, prý máš hrát ve filmové komedii s názvem Seznamka. Vybrali si tě proto, že tě viděli v klipu Kocór v tróbě?

Možná mělo vliv, že v klipu jsem se předvedl v komediální roli, ale charakter obou těch postav je úplně jiný. Zatímco v "Kocórovi" hraju prostoduchého ňoumu, který je spíš předmětem soucitu, tak v Seznamce mám být sebevědomý, vymydlený švihák, který zneužívá všech a všeho a přestože se nejdřív jeví jako sympaťák, tak na konci filmu ho budou všechny ženy v kině nenávidět.

Takže tam budeš asi vypadat jinak, než v Kocórovi. Kdo ti vymyslel ten převlek s montérkama a kloboučkem?

Ten jsem si vymyslel sám. A asi dobře, protože když přijela Štěpánka Decastelo, která v klipu také hraje, zastavila se půl metru ode mě a zeptala se mojí manažerky - Martin tady ještě není? :-)