Martin Maxa a FC Viktoria Plzeň podpořili dobrou věc

Martin Maxa a FC Viktoria Plzeň podpořili dobrou věc

Martin Maxa a FC Viktoria Plzeň podpořili dobrou věc

Oblíbený zpěvák pocházející ze severních Čech Martin Maxa přijal pozvání podpory dobré věci, když dorazil zazpívat do pražského klubu RODEO, aby zde podpořil právě probíhající 3. večer pro dobrou věc, z jejichž výtěžků pojedou letos v září děti z dětského domova již podruhé k moři na moderátorský workshop do Itálie.

Moderátor večera Petr Vojnar jako již tradičně zaujal svou roli před pultem DJ a v průběhu večera představil všem přítomným jak dresy, tak i hosty večery. Dvěma hlavními hosty se pro 3. večer pro dobrou věc stali zpěvák Martin Maxa a známý model Jan Havlovic.

 

Těsně před svým vystoupením Martin Maxa zjistil, že pult DJ je pro jeho zpěv s kytarou v ruce tak trochu neprakticky připraven a to z důvodu kratšího kabelu ke kytaře. Překážka to však byla jen chvilková ! Petr Vojnar totiž dostal nápad, který okomentoval slovy, „Když jsme v Rodeu, tak musí také nějaké Rodeo být,“ a vyslal Martina Maxu do pozice zvukaře.

 

Martin se však překvapit nenechal a celou situaci přijal s humorem. „Takže dámy a pánové. Sami vidíte, že interpret jako já potřebuje ke svému vystoupení pořádný kabel. Já jsem dnes přijel, nemám vůbec žádný kabel a pan zvukař má zase strašně krátký kabel, tak to snad nějak dáme,“ říkal divákům s úsměvem „DJ“ zpěvák Martin Maxa a zazpíval písně Barmanka a Soukromé lži.

Jan Havlovic, jako kmotr večera vylosoval tombolu, ale také lákal dámy ve věku 35+ k poslední možnosti přihlásit se do soutěže Missis Models 2015, která je právě pro dámy v uvedeném věku.

„Honzo! Ty jsi kmotrem dnešního večera. Jak ty to vlastně máš s charitou,“ zeptal se Petr Vojnar Honzy Havlovice, který dodává, „Rád přijímám taková pozvání. Když můžu, tak pomůžu a myslím, že tohle dobré věci jsou. Proto jsem tady.“

V průběhu večera kromě hudebních vystoupení Martina Maxy, Lukáše Moravce a Míši Břízové měli hosté možnost také vidět přehlídku šperků malířky Alexandry Hejlové.

FC Viktoria Plzeň dalším týmem, který podpořil dobrou věc !
Po fotbalovém klubu Bohemians Praha 1905 pomyslnou štafetu podpory převzal další fotbalový klub, kterým je Viktoria Plzeň. Plzeňský klub v současné chvíli vévodící ligovému pelotonu nejvyšší fotbalové soutěže prostřednictvím jednoho ze svých nejlepších hráčů a zároveň současného fotbalového reprezentanta ČR Františka Rajtorala poskytla pro potřeby večerů pro dobrou věc 3 dresy svých ikon. Davida Limberského, Františka Rajtorala a věčného šprýmaře Pavla Horvátha.

„Moc děkujeme Radkovi Sňozíkovi, který se postaral o celou domluvu s Viktorkou a Frantou Rajtoralem. Jsme moc rádi, že se nám týmy a hráči samotní snaží takto pomáhat,“ řekla na akci Lucy Junk, která projekt založila. „Dresy bude moci opět kdokoliv vydražit na internetu,“ dodává zpěvačka.