Martin Jiránek je zadaný. Seznamte se s jeho láskou...

Martin Jiránek je zadaný. Seznamte se s jeho láskou...

Martin Jiránek je zadaný. Seznamte se s jeho láskou...

Je milá, sympatická, ale i pohledná a sexy. Kristýna Černá (26) pochází z malé vesničky kousek od Příbrami, která se jmenuje Zbenice. Teprve nedávno "objevila" Prahu, v metropoli žije dva roky. Štěstí se na ni usmálo v podobě lásky. Sbalila totiž bývalého reprezentačního fotbalistu Martina Jiránka.

Kupodivu se nepotkali v Kozičce ani v jiném pražském baru přesto, že by se to dalo předpokládat. Kristýna totiž v hlavním městě začala pracovat jako servírka ve vyhlášeném podniku La Bodeguita Del Medio. Osud tomu však chtěl jinak. „S Martinem mě seznámil můj kamarád z dětství, který dělá kondičního trenéra ve fotbalovém klubu v Příbrami. Martin tam zrovna hrál a stěžoval si, že nemůže najít žádnou normální holku. Tak se mu kamarád o mě zmínil a ukázal mu moje fotky. Mně zase poslal jeho fotku z kabiny, kde se akorát převlékal. Vyměnili jsme si čísla a tím to začalo,“ usmívá se dívka, které spadla skvělá partie takříkajíc do klína. Vždyť Jiránek patří k obráncům, po kterých svého času toužila celá Evropa. Hrál v Itálii za Regginu, v Rusku za CSKA Moskva či v Anglii v Birminghamu. Na sklonku kariéry se vrátil do Česka, dnes působí v pražské Dukle.

 

Ovšem ani Kristýna není úplně neznámá. Zatím sice nedosahuje věhlasu svého partnera, pozorný divák ji ale mohl vidět například na Nově, kde Ondrovi Sokolovi asistovala při předávání cen ve finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na TV Barrandov se zase objevila v seriálu Nebezpečné vztahy, v České televizi účinkovala v pořadu Tajemství těla. „Zahrála jsem si i ve videoklipu pražské kapely Checkpoint, v dubnu se také mihnu v Ulici na Nově,“ doplňuje. 

 

Ten, kdo očekává klasiku - tedy spojení fotbalisty a modelky, nebude zklamán. Kristýna má i v tomto oboru řadu úspěchů. Stála například před objektivem známého fotografa Nešo Matiće, stejně jako třeba Petra Svoboda, Inna Puhajková nebo Sabina Laurinová. Uvidíme, kam tedy povedou její další kroky, jestli se prosadí v herectví nebo spíš v modelingu. Jisté však je, že o této mladé ženě ještě určitě uslyšíme.

 

Foto: archiv Kristýny Černé