Martin Dejdar vstupuje do seriálu Specialisté

Martin Dejdar vstupuje do seriálu Specialisté

Martin Dejdar vstupuje do seriálu Specialisté

Od 1. dubna se mohou diváci televize Nova těšit na novinku v detektivním seriálu Specialisté, kterému jsou věnovány pondělní večery. Vedení zkušeného týmu pražských kriminalistů se nově ujme Martin Dejdar v roli majora Strouhala – nadprůměrně inteligentního policisty, workoholika a perfekcionisty, který občas působí trochu neomaleně.

Strouhal je rozvedený, pro svoji bývalou ženu má ale stále slabost a má s ní hezký vztah. Od svých podřízených si nejprve udržuje odstup. Postupně však svoje kolegy "přijímá za své", stojí  za nimi se vším všudy, a to i nad rámec svých povinností. S Jardou Čermákem (Jan Zadražil) mají na svět odlišné názory. Zato v Lukášovi Panenkovi (Jakub Štáfek) se vidí. Líbí se mu jeho přímost, rychlost, bystrost i fyzická kondice. Má pocit, že se mu podobá. Zuzany Májové (Zuzana Kajnarová) si váží, a pokud by měl někoho pověřit vedením místo sebe, bude to právě ona.
„Nový šéf s sebou do naší party kriminalistů přinesl větší přísnost, autoritu a napětí,“ 
hodnotí změnu obsazení ve Specialistech Zuzana Kajnarová.

A co uvádí ke svému vstupu do seriálu Martin Dejdar? „Naskočil jsem do rozjetého vlaku, který jede velmi rychle a velmi dobře. Zpočátku jsem měl strach, abych tento vlak nezbrzdil a abych s kolegy udržel tempo a jejich styl jízdy. Pak jsem se ale soustředil na to, abych vytvořil postavu, která bude diváky bavit.“Major Strouhal se mi hraje velmi dobře. Mám s ním spoustu společného. Stejně jako on mám i já svoji práci rád, a také jsem pro ni ledasco obětoval. Oba jsme svým způsobem workoholici,“ přiznává Martin dále. Strouhal jedná přímo, rychle a obvykle jde rovnou k jádru věci. I mně je přímost milejší než průtahy a chození kolem horké kaše,“ pokračuje ve výčtu vlastností, které ho s jeho seriálovou postavou spojují.Seriálu Specialisté se již podařilo vybudovat si svou základnu věrných fanoušků. Patří mezi stálice programu. Týden co týden řeší Specialisté novou detektivní hádanku. A vždy úspěšně! Pachatelé trestných činů jsou na ně krátcí. Žádná vražda, žádný únos, ani jiný trestný čin nezůstanou neobjasněné!

Premiérové díly s majorem Strouhalem již od 1. dubna ve 20.20 na TV Nova!