MARTA JANDOVÁ CHCE DRUHÉ DÍTĚ!

MARTA JANDOVÁ CHCE DRUHÉ DÍTĚ!

MARTA JANDOVÁ CHCE DRUHÉ DÍTĚ!

Zpěvačka Marta Jandová, která loni přivedla na svět svou prvorozenou dceru Marušku, už pomalu pomýšlí na druhého potomka. Letos oslaví už čtyřicáté narozeniny, a tak má prý pocit, že ji čas trochu tlačí. Nic ale nechce uspěchat. Přestože tatínek Mirek Verner se o dcerku dokáže skvěle postarat, zpěvačka ji doma nechává jen málokdy. Výjimku udělala právě teď, když společně s herečkou Janou Plodkovou a známým architektem Bořkem Šípkem zahajovala výstavu orchidejí v pražské Botanické zahradě.

Marta Jandová, Bořek Šípek a Jana Plodková v Botanické zahradě

Inspirací tradiční výstavy orchidejí v Botanické zahradě jsou letos vietnamská džungle a překvapivá fakta o rozmnožování těchto podivuhodných rostlin. Čestnými patrony pro letošní rok jsou už zmiňované osobnosti. ,,K vidění bude více než stovka orchidejí Návštěvníci mohou obdivovat ty nejznámější, méně známé i velmi vzácné druhy těchto úžasných rostlin," říká Věra Bidlová, ředitelka pražské Botanické zahrady.

Ve skleníku Fata Morgana lze zažít neopakovatelnou atmosféru tropického pralesa, protože rostliny jsou pomocí speciálních konstrukcí naaranžovány tak, aby expozice připomínala procházku volnou přírodou. Tu si nejvíce užívala právě Marta Jandová. Orchideje prý miluje, a tak se ve skleníku Fata Morgana zdržela ze všech nejdéle.

Marta Jandová miluje orchideje.Zoologická a Botanická zahrada - to jsou prý zpěvaččina nejoblíběnější místa v Praze. Jednu návštěvu má teď za sebou a do ZOO prý brzy vyrazí s celou rodinou.