Marta Jandová a Michael Kocáb spolu poprvé v kině

Marta Jandová a Michael Kocáb spolu poprvé v kině

Marta Jandová a Michael Kocáb spolu poprvé v kině

Marta Jandová a Michael Kocáb spolu poprvé v kině

Slavnostní premiéru pokračování kultovního Star Treku, tentokrát s názvem „Do neznáma“, si nenechalo ujít mnoho známých tváří. I když je český showbyznys poměrně malý rybníček, stane se, že se dvě jeho významné osobnosti vlastně vůbec osobně neznají, a to byl i případ zpěvačky Marty Jandové a hudebníka Michaela Kocába. Temné uličky v kině IMAX a popcorn v klíně zařídili, že se tihle dva konečně náhodou seznámili. Premiéru si nenechali ujít ani manželé Blažkovi, Jakub Kohák, Gipsy, J. A. Duchoslav, zpěvačka Elis, Jan Bendig, Filip Jankovič a Michael Foret.

 

Za hranice známého vesmíru. Právě tam se vydává posádka lodi Enterprise

v pokračování legendárního Star Treku. Tuto jedinečnou událost z filmového světa si nenechaly ujít i některé známé tváře. Zpěvačka Marta Jandová přišla v doprovodu svého manžela a ve stejnou chvíli dorazil také hudebník Michael Kocáb s kamarády. Tihle dva se prý bohužel nikdy nestihli seznámit osobně. Osud tomu chtěl, a když Marta hledala své místo v sále, omylem vysypala Kocábovi popcorn přímo do klína. Ten to s úsměvem přešel, a aspoň tak měl konečně možnost se s Martou seznámit. Že by zapůsobily vesmírné síly?

 

Podpořit posádku lodi Enterprise se vydala také partička českých zpěváků, kteří jsou i v soukromí dobří přátelé. Že by tak v budoucnu vznikl nějaký nový zajímavý projekt? Necháme se překvapit co Elis, Jan Bendig a Filip Jankovič vymyslí. Po dlouhé době se ve společnosti objevil také herec Filip Blažek, a to po boku své půvabné manželky. Premiéru filmu si nenechala ujít také herečka Míša Dolinová, kterou doprovodila její dcera.

 

Film Star Trek: Do neznáma můžete navštívit v multiplexech Cinema City od 18. srpna. Pokud si však chcete vychutnat tento filmový zážitek v té nejlepší kvalitě a na největším plátně v České republice, navštivte kino IMAX. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.