Markéta Fialová zažila nečekanou oslavu narozenin

Markéta Fialová zažila nečekanou oslavu narozenin

Markéta Fialová zažila nečekanou oslavu narozenin
 CNN Prima NEWS- VIDEO: Markéta Fialová zažila nečekanou oslavu narozenin v živém vysílání, došlo i na polibky

Myslela si, že to bude rozhovor k jejímu novému pořadu ZPRÁVY Z REGIONŮ. Povídání se Soňou Porupkovou v NOVÉM DNI na CNN Prima NEWS se ale náhle změnilo v nečekanou oslavu narozenin v přímém přenosu. Markétu Fialovou překvapil Libor Bouček, který se nepozorovaně proplížil do studia s velikou kyticí. Dojatá Markéta dostala i speciální reportáž, která jí připomněla milníky kariéry spojené s Primou. 

 https://we.tl/t-MYPMNf6YYF

A jak už bývá zvykem, Libor Bouček věděl přesně co říct a takhle Markétě popřál:

„Dneska vyslechneš možná tisícovky přání, bude tam zdraví, štěstí, láska. A já musím říct, že tohle je pro nás strašně krásný. Protože v tomhle miléniu jsi jedna z nejvýraznějších tváří českého mediálního světa. Výrazná tvář velmi konkurenčního prostředí, kde dávají lidé do popředí ego, kde lokty jsou strašně ostrý, a ty si zachováváš laskavost, úsměv, dobrotivost a myslím si, že jsi přesnou definicí toho, co by měl být kolega. Moc si vážíme, že jsi v tento den kulatých narozenin přišla k nám, přejeme ti vše nejlepší, Markéto,“ řekl Libor Bouček

Markéta Fialová, která si otírala slzy z koutků očí, byla opravdu dojatá. To ale nebylo všechno. „Libore, chtěla bych pusu!“ poprosila. A v přímém přenosu ji dostala, i když byla, jak podotkla, nejspíš nelegální. 

„Vy mě dostáváte úplně do kolen, já vám mockrát děkuju. Musím si sednout, protože se mi úplně podlamují kolena,“ prohlásila dojatá Markéta. Do pravé oslavy ale přece jen něco chybělo. Dort a přípitek.

„Víte, jak ráda bych si s vámi přiťukla a rozřízla dort. S rodinou jsme si ale řekli, že to všechno odložíme alespoň na léto. Já slavím vážně prací. Mám strašnou radost, že jsme stihli ZPRÁVY Z REGIONŮ odstartovat v termínu a že vypadají, jak vypadají,“ řekla dojatá Markéta Fialová.

V tu chvíli už ale její přání vyslyšeli její kolegové – vedoucí regionální redakce Dan Janoch a sporťák Jiří Ježek, kteří pohotově přispěchali s dortem a skleničkami se symbolickým přípitkem.

„Jestli můžu něco vzkázat všem Vodnářům, jako jsem já, kteří slaví v téhle době, kdy se prakticky nesmí nic, a když dostanete pusu, tak je to nelegální, dokonce i když je to v přímém přenosu, tak to prostě odložte na to léto. On se určitě někdo najde, kdo vám takhle popřeje a kdo to bude myslet upřímně,“ uzavřela Markéta Fialová.