Mark Haddon: Podivný případ se psem

Mark Haddon: Podivný případ se psem

Mark Haddon: Podivný případ se psem

Tip na audioknihu v rámci Velkého audioknižního čtvrtku: Mark Haddon: Podivný případ se psem

Ve čtvrtek 2. listopadu se na pultech knihkupectví objeví jedenáct nahrávek atraktivních titulů včetně Podivného případu se psem. Knihu, která anglického spisovatele Marka Haddona proslavila po celém světě, nelze odložit, a stejně vtahující je i nová audiokniha. Namluvil ji Matouš Ruml, který se zúčastní i doprovodné akce Velkého audioknižního čtvrtku. Setkání s interprety je nazvané „Jak se dělá audiokniha“ a proběhne 2.11. v 17 hodin v Městské knihovně Praha.

Mark Haddon: PODIVNÝ PŘÍPAD SE PSEM


Výjimečný příběh o výjimečném světě autistického chlapce. Christopher Boon je patnáctiletý hoch, který nerozumí lidským citům a nemá rád, když se ho kdokoli dotkne, ale je to matematický génius a obdivovatel Sherlocka Holmese. Když jednoho dne najde za plotem zahrady vidlemi zapíchnutého psa, rozhodne se, že vypátrá pachatele, a mimovolně vyřeší zdánlivě neřešitelnou krizi manželství svých rodičů. Detektivní novela byla ve Velké Británii zvolena Knihou roku 2003 v rámci prestižní Whitbreadovy ceny.

Čte Matouš Ruml. Tympanum. 349 Kč.

Součástí Velkého audioknižního čtvrtku je doprovodná akce Jak se dělá audiokniha, která se uskuteční 2. listopadu v Městské knihovně v Praze na Mariánském náměstí. Pozvání na besedu a autogramiádu přijali např. herečka Daniela Kolářová, šéfrežisér Českého rozhlasu Aleš Vrzák, čerstvá držitelka letošní Audioknihy roku za ženský hlas Dana Černá nebo Matouš Ruml, interpret titulu Podivný případ se psem. Moderovat bude Vladimír Kroc. Vstup zdarma.

Další informace a ukázky ke stažení najdete na www.audioctvrtek.cz.