Marie Tomsová, Marie Retková, Hana Heřmánková - Slovenští muži vrací úder

Marie Tomsová, Marie Retková, Hana Heřmánková - Slovenští muži vrací úder

Marie Tomsová, Marie Retková, Hana Heřmánková - Slovenští muži vrací úder

Koncert Slovenští muži vrací úder se pomalu blíží a všichni, co se na něm podílí , mají plné ruce práce. Večerem budou provázet legendy české televize Hana Heřmánkova, Marie Tomsová a Marie Retková.


Tyto dámy si daly dostaveníčko v rodinném šperkařství Jitky Kudláčkové. Sešly se tam s mladou talentovanou návrhářkou Erikou Příhodovou, stylistou a vizážistou Ivanem Malejovským a přední českou šperkařkou Jitkou Kudláčkovou. Společně pak vybírali z návrhů šatů a šperků, které budou mít na sobě v legendární Lucerně. Nechyběl ani zpěvák Martin France, který má se svou agenturou Martin Production galavečer pod svými křídly a na koncertě si také zazpívá.  Erika Příhodová odhalila tolik očekávané návrhy šatů, které moderátorkám připravila. Poté, co si vzala míry moderátorek, došlo na příjený výběr vhodných šperků. K některým šatům bude nutné šperk vyrobit tak, aby co nejvíce ladil a krásnou róbu doplńoval.

Na koncert, který se uskuteční 2. října 2017 v Lucerně, se všichni moc těší. Jaké šaty a šperky nakonec dámy ukáží, je zatím tajemství.  Hana Heřmánková uznává jednoduchost, a tak sáhla po návrhu s decentními šaty. S Erikou doladily barvu a s paní Kudláčkovou se předběžně shodly na jemnějších špercích z tmavých perel. Opakem je Marie Retková. Ta má ráda velké náušnice a dobře ví, že ji nesvědčí krajka. Marie Tomsová zvolila modré šaty s odvážným rozparkem. "Ty zřejmě šperkařství JK Jewels doplní bílým zlatem a akvamaríny", prozradil Ivan Malejovský.

A co se týče samotného kncertu, Marie Tomsová vznesla přání, že by moc ráda uvedla Pavola Hammela, protože s ním kdysi jezdila turné. Na benefičním koncertě, ze kterého bude výtěžek určen pro Nadační fond Muži proti rakovině, kromě Hammela vystoupí například Peter Nagy, Štefan Margita, Vašo Patejdl, několikanásobný slovenský slavík Peter Cmorik, letošní vítěz slovenského Otta v kategorii zpěvák Adam Ďurica nebo Martin Harich.  Jako jejich hosté se představí zpěvačky Heidi Janků nebo Monika Bagárová. Všechny interprety doprovodí Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviče. Na koncertě se objeví i jedno překvapení, ale to se diváci dozví až v den konání akce.