Manolo Blahnik podpořil nadační fond BAZAAR CHARITY

Manolo Blahnik podpořil nadační fond BAZAAR CHARITY

Manolo Blahnik podpořil nadační fond BAZAAR CHARITY

LEGENDÁRNÍ DESIGNÉR OBUVI MANOLO BLAHNÍK, MÓDNÍ ČASOPIS HARPER’S BAZAAR A HOTEL FOUR SEASONS PRAGUE SPOLEČNĚ   USPOŘÁDALI CHARITATIVNÍ GALA VEČEŘI PRO NADAČNÍ FOND BAZAAR CHARITY.

Legendární designér obuvi Manolo Blahník, který navštívil Prahu v rámci svojí výstavy The art of Shoes, byl hlavní hvězdou charitativní gala večeře, kterou společně uspořádali módní časopis Harper’s Bazaar a hotel Four Seasons Prague.

Slavnostní gala večeře se konala v úterý 8. srpna v nádherných prostorách hotelu Four Seasons. Vážení hosté měli možnost formou tiché aukce dražit hodnotné předměty. Největší zájem byl o modré  ikonické lodičky, které věnoval a osobně přinesl sám mistr Blahník, jež se vydražily za 150 000,- Kč. Ze strany hostů byl o dražbu tak velký zájem, že se mistr Blahník v průběhu aukce rozhodl věnovat další dva páry nádherných lodiček, které se ušijí budoucím majitelkám na míru.

V průběhu večera se podařilo vydražit částku 1 017 000,- Kč, která bude  věnována postiženým ženám a jejich rodinám. Konkrétně: Veronice Tlusté, Valentýně Machové, Janě Lannen a Ivetě Noskové, které pomoc skutečně potřebují. Jejich příběhy jsou jednotlivě popsány v příloze tiskové zprávy.

Děkujeme Manolovi Blahníkovi, všem vzácným hostům a partnerům, kteří svou účastí a štědrostí přispěli Nadačnímu fondu Bazaar Charity pomoci lidem, kteří to skutečně potřebují.

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ: MANOLOVI BLAHNÍKOVI, AGENTUŘE SPAIN ART, MUSEU KAMPA, PR & Event agentuře BB MEDIA CONSULTING.